Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a kép mit akar mondani?

Ez a kép mit akar mondani?

Figyelt kérdés

[link]


OK, kockagyerek bent ül a szobájában a gép előtt, odakint épp vendégség van.

Ő emiatt cseszik kimenni, az apja meg nagy vígan a szobájába viszi neki a kaját.

Sőt, még fel is ajánlja, hogy később még a desszertet is meg bármit bevisz szobapincérként, a gyerek meg ettől full happy.

Tehát a gyerek marhára nem csinál semmit, és konkrétan csontig van nyalva a segge.

OK, de ezzel most mit akar ez a kép mondani? Hogy ez így mennyire rendben van?

Mert szerintem rohadtul nincs rendben.



#kocka #lustaság #A dögös és a dög #szociálisnulla #papucs szülő #nincsrendbenezígy
2023. jan. 21. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

A gyerek nem szeret lemenni mikor vendégek vannak és az apja felvisz neki ételt,ennyi.Mi ebben a probléma?Miért kényszerítse a gyereket arra hogy ott üljön unatkozva és nézzen ki a fejéből mint fax a lakodalomban?

Nyilván a számítógépezés gáz és jobb volna ha helyette olvasgatna mondjuk.

2023. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ezt az érti meg a leginkább, aki benne van a helyzetbe, vagy ismer olyat, aki benne van a helyzetbe.

A kép ilyen lélek simogató dolog azoknak, akik szoronganak a vendégektől, a vendégségtől, főleg ha idegenek számukra (szülők barátai).

Erre vágynak az ilyen emberek, hogy ne legyen probléma az, hogy nem szeretnének a kötelező vendégségben részt venni, mivel szoronganak éa jóp esne Nekik a megértés.

Ha nem ismered a hátteret, nagyon könnyen ítélkezünk Kérdező.

A kis képregény folytatása pedig az lenne, hogy ha elmentek a vendégek, akkor lemegy a gyerek és hálás a szüleinek.

Nagyon sok ember főleg tinik, akik introvertáltak, bizonytalanok, rettenetesen szoronganak a vendégségtől és a leginkább olyan emberek szoronganak, akiknek nagyon sok idő kell 1 baráti kapcsolat kialakításához is.

Az online tér Nekik ezért is jobb, nem látják, nem kell szerepelni, így kevésbé szorong.

2023. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan úgy van, ahogy a kettes írja. Én is, ha tehetem, nem mutatkozok a vendégek előtt- ugyanis akkor nekiállnak mondani, hogy jaj mennyit nőttem, meg kérdezgetni olyan tipikus dolgokat, mint hogy milyen a suli, hogy megy a tanulás, ilyenek. És el akarom kerülni ezeket a(z egyik fél számára sem érdekes) beszélgetéseket. Az, hogy nekem nem kell végighallgatnom a vendégek és a szüleim beszélgetését evés közben, nálam egy pozitív dolog lenne. Nem arról van szó, hogy a szülő kinyalja a gyerek seggét, hanem hogy figyelemmel van a gyerek iránt.
2023. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy szerinted mi van rendben, az a Te magánügyed.
2023. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nincs semmi gond vele.

Általában nem túl nagy buli a szülők generációjával jópofizni órákig. Felvilágosult szülők és megértik, hogy a gyereknek nem muszáj ott ülni. Ennyi. Nincs ebben semmi rossz. Rendben van.

2023. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem sincs rendben az, ha a gyereket a számítógépen kívül semmi nem érdekli, gyakorlatilag elő sem jön a szobájából, így természetesen közösségi élete sincsen.

Az meg megint csak gáz, hogy a kedves szülőknek ezzel semmi problémájuk nincsen, de hát ahány ház, annyi szokás. Vannak helyek, ahol ez a megszokott viselkedés.

2023. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
A gyereknek szimplán a szülők korosztályával nem kell jópofiznia, ne költsetek hozzá többet
2023. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért ha egyszer egy vendégségben sem hajlandó részt venni a gyerek, az már nem jó jel. Normális esetben ez nem okoz nagy problémát akkor sem, ha nem érdekli a társaság az embert.
2023. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem, hogy az átlag magyar nem beszél jól angolul, de azért szerintem kiderül egyértelműen, hogy nem egyszeri eset és kifejezetten a generációs szakadék problematikájára fokuszál a képregény
2023. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertelek, miert erzed azt, hogy amit egy kep abrazol, az rendben van. Ki mondta? Goya kepen a kivegzes szerinte rendben volt?

Ott van elotted valami, amit eszrevett valaki es abrazolta. Nem a kepet nem erted, hanem altalaban az ironiat se, masok szandekat se.

2023. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!