Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem rakja ki a kapcsolat...

Miért nem rakja ki a kapcsolatban státuszt, se képet rólam? Szégyel? Mi lehet az ok, örülnék ha olyan irna aki szintén nem szokott megosztogatni semmit😅

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, és én raktam ki facebookra róla egy képet csak úgy. Magamról ritkán rakok ki képet de ha valami van barátokkal, családdal azt kiszoktam rakni.

És vele is szeretnék néha, mert büszke vagyok arra hogy velem van. De mivel o semmit se tesz ki így gáznak érzem ha én meg kirakosgatok, mert mintha csak én szeretném őt.

Kértem egyszer, hogy kitehetne vmit mondta hogy jó majd rak, de azóta se. Tudom hogy hülyeség, de így annyira úgy érzem hogy szégyel vagy csak úgy vagyok neki és nem kell azt tudnia másnak.


2023. jan. 25. 01:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyet soha nem rakok ki, soha nem állítgatok semmiféle státuszt. Így van, nem kell ezt tudnia a fél világnak, minek.
2023. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Nem szégyell téged, szerintem csak szimplán ilyen típus, hogy nem akar mindent mások orrára kötni, tényleg nem kell tudnia mindenkinek a közeli családtagokon/barátokon kívül, mert nincs közük hozzá. Utcán ha mentek, kézen fogva, vagy megölelitek egymást valahol, úgyis látják az emberek hogy szeretitek egymást, és együtt vagytok. Fel a fejjel, szeressétek egymást:)
2023. jan. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
94%
Előző vagyok, én se osztok meg semmit, és nekem ugyan nincs kapcsolatom, de ha lenne, is úgy lennék mint a te párod, én sem osztanám meg. Fél-1 évente egyszer megváltoztatom a profilképem, de én sem vagyok aktív.
2023. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez olyan dedós, buta, feltűnési viszketegséges dolog. :D


Azokra a tinikre asszociálok róla, akik nagy nehezen összeszedik az életük első pasiját / barátnőjét, és túllihegik az egészet. Nem tudnak egyedül levegőt se venni, de hirtelen rohadt felnőttnek és érettnek hiszik magukat, bejelölik minden platformon, hogy kapcsolatban vannak VELE (szívecskés, nyálcsorgatós és jeggyűrűs emojik kíséretében) , aztán meg egy rakás posztban ömlengenek, hogy így szeretlek, úgy szeretlek...

2023. jan. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Ha majd eltelik pár év akkor rá fogsz jönni szerintem arra hogy az internetes posztolgatasok értelmetlenek. Nem erről szólnak a valós érzelmek,kapcsolatok.
2023. jan. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Fél év alatt még addig se jutott, hogy kirakja kapcsolatban van. Én szakítanék vele minnél előbb.
2023. jan. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Soha semmit nem osztogatok meg a férjemről, sőt az ismerőseimnek sem szoktam áradozni a kapcsolatunkról. Mindennél jobban szeretem, de minek dicsekedjek annak, akiről tudom h szar kapcsolatban él, majdnem szakítottak, alkesz a párja stb. Megtartom magunknak. Amúgy is lehet hogy holnap fordul a kocka. Nem a világnak akarunk bizonyítani meg erőlködni.
2023. jan. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
pont egy ismerősöm rakta ki élete nagy szerelmét és mindenki csak röhög hogy 3 havonta posztol egy ilyen nagy szerelmet
2023. jan. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az előző hozzászólókkal, sőt, én még veszekednék is veled, hogy rólam ne tölts fel az internetre semmilyen képet. Ez akár a szakításig is vezetne.

(mondjuk valószínűleg mi össze sem jöttünk volna, mert én nagyon nem viselem el a facebook-bvzikat, eleve kizáró ok a közösségi oldalakon élőkkel ("ha valami van barátokkal, családdal azt kiszoktam rakni") bármilyen komoly kapcsolat, max egyéjszakás)

2023. jan. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mi is hasonlóképpen voltunk barátnőmmel. Másfél év után tettük ki a kapcsolati státuszt facebookra, de akkor is inkább csak azért, hogy ne írkáljanak rá ismerkedés miatt... :D Mi úgy voltunk vele, hogy ránk tartozik, mi éljük meg az egészet és nem is nagyon posztoltunk semmit, ha igen akkor sem magunkról, hanem hogy épp mit csináltunk stb. Azóta van már fent pár kép jelesebb pillanatokról, de mi sem visszük túlzásba. Ha úgy érzed, hogy feltétel nélkül szeret akkor hidd el, nem hiányzik neki a posztolgatás, szeret téged így is! :)
2023. jan. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!