Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem rakja ki a kapcsolat...

Miért nem rakja ki a kapcsolatban státuszt, se képet rólam? Szégyel? Mi lehet az ok, örülnék ha olyan irna aki szintén nem szokott megosztogatni semmit😅

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, és én raktam ki facebookra róla egy képet csak úgy. Magamról ritkán rakok ki képet de ha valami van barátokkal, családdal azt kiszoktam rakni.

És vele is szeretnék néha, mert büszke vagyok arra hogy velem van. De mivel o semmit se tesz ki így gáznak érzem ha én meg kirakosgatok, mert mintha csak én szeretném őt.

Kértem egyszer, hogy kitehetne vmit mondta hogy jó majd rak, de azóta se. Tudom hogy hülyeség, de így annyira úgy érzem hogy szégyel vagy csak úgy vagyok neki és nem kell azt tudnia másnak.


2023. jan. 25. 01:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel o semmit se tesz ki így gáznak érzem ha én meg kirakosgatok, mert mintha csak én szeretném őt."


Ő semmit sem rak ki. Ennyi. Nem csak te szereted őt, hanem ő nem rak ki a szeretetét feléd kifejezvén. Ennyi a sztori. 50 éve se rakott ki senki se semmit sehova, még is imádták egymást. :)


Kommunikálj többet és hosszabban a szerelmeddel.

2023. jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%
Akik nem raknak ki semmit azok nőznek még.ismerek ilyeneket simán csalják a pàrjukat.
2023. jan. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. a Facebook nem azért van, hogy posztoljak, hanem azért, hogy tudjam tartani az ismerőseimmel a kapcsolatot. Én azt sem adtam meg, hogy egyetemre járok, a Facebook szerint még mindig középsulis vagyok. Az ismerőseim tudják, a többieknek meg nem kell, ha megismernek ők is fogják tudni.
2023. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

A férjem kirakott egy közös profilképet, mert kértem. 8 éve ugyanaz. Nem jelent semmit.


De jobb lenne, ha vele beszélnéd meg ezeket.

2023. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem oszt meg semmit, mit kell ezen még bonyolítani?

Nem azért nem rakja ki, mert veled van baja, különben nem lenne veled (normális embernek ez logikus is lenne), hanem mert nem postol nem kell a neten bizonyítania, vetítenie vagy bármit csinálnia, mert nem érdekli.

Én se rakok ki semmit, sőt tavaly levettem a kapcsolati státuszt is, mert senkinek semmi köze hozzá. Persze magyarázkodni kellett...

2023. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Én még magamról sem teszek ki semmit, sosem osztok meg semmit, és nehezményezném, ha bárki megosztogatna rólam bármit. Arra használom a fb-ot hogy a távolabbi ismerőseimmel valamennyire tartsam a kapcsolatot és hogy bizonyos hasznos csoportokban bent legyek.
2023. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
19%

Talán csak nincs meg még irányodban a megfelelő bizalom, vagy lehet nem mer még felvállalni teljesen téged valami miatt. Millió oka lehet.


Vannak akik boldog párkapcsolatban élnek, gyerekkel mégsem tesznek ki képeket.


Én abban hiszek, hogy ez semmiképp sem jó jel. Saját tapasztalatból írom.

Mikor a párommal egy éve együtt voltunk kiraktam, hogy kapcsolatban vagyok vele, erre ő megkért, szedjem le! Pedig már együtt éltünk náluk.

Azután kezdtem érezni, hogy nem is szeret engem igazán. Egy idő után azt mondtam kell egy kis énidő. Annyit mondott rendben, és azóta nem is találkoztunk. Ennek 3 éve. :((

Nekem teljesen összetört a szívem akkor. A mai napig nem jöttem rendbe, mert nekem ő kellett. De már mással van együtt. 💔🖤

2023. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

Én nem teszek ki semmit, mert szeretem megtartani a magánéletemet. Még magamról sem teszek ki képeket.


Viszont a kérdezőnek jogos az aggodalma abban az esetben, ha a párja folyamat megoszt magáról mindent a közösségi oldalakon, csak pont a kapcsolati stáruszáról feletkezik meg. Ez valóban a nem felvállalás kategóriájába esik. Szóval azt nézd meg kérdező, hogy mennyire aktív felhasználó. Ha nagyon aktív, akkor lehety hogy tényleg titkol téged és nem komolyak a szándékai, de ha amúgy sem oszt meg sok infót magáról, akkor nincs jelentősége, hogy nem tesz fel képet.

2023. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Én utálnám, hogy más képet pakol rólam. Én alig használom a Facebookot, soha nem teszek ki privát dolgokat.
2023. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Én semmit nem rakok ki. Két-három évente megváltoztatom a profilképemet, hogy mégis úgy nézzek ki facebookon is, mint élőben, de ennyi. Egyszerűen nem fontos nekem. Akik fontosak, azoknak úgy is elmondok mindent, ebben beletartozik az is, hogy büszkélkedek a párommal, küldök neki képeket rólunk, stb. Másnak mi köze van hozzá? Semmi. És miért érdekelne engem, hogy random emberek tudják-e, hogy én kivel vagyok együtt? Engem sem érdekel az ő kapcsolati státuszuk.
2023. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!