Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem rakja ki a kapcsolat...

Miért nem rakja ki a kapcsolatban státuszt, se képet rólam? Szégyel? Mi lehet az ok, örülnék ha olyan irna aki szintén nem szokott megosztogatni semmit😅

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, és én raktam ki facebookra róla egy képet csak úgy. Magamról ritkán rakok ki képet de ha valami van barátokkal, családdal azt kiszoktam rakni.

És vele is szeretnék néha, mert büszke vagyok arra hogy velem van. De mivel o semmit se tesz ki így gáznak érzem ha én meg kirakosgatok, mert mintha csak én szeretném őt.

Kértem egyszer, hogy kitehetne vmit mondta hogy jó majd rak, de azóta se. Tudom hogy hülyeség, de így annyira úgy érzem hogy szégyel vagy csak úgy vagyok neki és nem kell azt tudnia másnak.


2023. jan. 25. 01:46
1 2 3
 21/27 Metionin ***** válasza:
71%
13 év alatt szerintem ha 5 kép van kint, amin a párom szerepel. Nem vagyunk ilyen megosztogatósak, hogy hú rakjuk ki, milyen krva boldogok vagyunk. Aki ismer, az tudja, kivel vagyunk együtt, aki meg nem , az egyrészt nem ismerősünk fészen, másrészt mi köze hozzá. Nem ezen múlik a boldog kapcsolat, túldramatizálod.
2023. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 10 éve fent vagyok facebookon. Képem egy sincs kint, nincs kiírva ki a pàrom, az sem hogy hol dolgozok. Nem teszem ki, hogy éppen most eszek, most meg kirándulok. Pedig van életem, munkám, hobbim. Csak utálom mutogatni magam és feleslegesnek tartom.

Volt hogy megkaptam, már azt sem tudják hogy nézek ki, rakjak ki képet magamról...

Őszintén szólva egyáltalán nem érdekel a facebook. Csak azért vagyok fent, mert benne vagyok szakmai csoportokban, előtte meg az egyetemiben.

Nem tudom kérdező, hány éves vagy, de hagyd a párod ezzel a baromsággal szerintem. Mert ha nincs kint rólad neki semmi akkor nem vagytok boldogok, nem jó a kapcsolatotok? Vagy mit befolyásol?

28N

2023. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
Facebookom sincs .
2023. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha magáról meg mindenféle piliszcsáré napi történésről állandóan posztol, rólad meg soha, akkor igen, szégyell.

Minden más esetben egyszerűen egy normális ember, aki nem a kirakatban él és példát kéne róla venned.

2023. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem a kapcsolatbant csajoknál van értelme kitenni, hogy ne irogasson rá boldog boldogtalan. amúgy semmi értelme.
2023. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
#24 szeritnem ez se biztos, mert lehet az, hogy ami intim arról nem posztol.
2023. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 xp ali ***** válasza:
100%
Én 8 év együttélés után sem vertem nagy dobra, hogy ki az életem szerelme. Nem szégyellem, nem csalom, szeretem, nem akarom elhagyni, de akkor sem. Az sincs kiírva, hogy kapcsolatban vagyok és nincs közös képünk a neten. Van face-m, használom is. De nem erre.
ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!