Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan telt a mai napod és...

Hogyan telt a mai napod és mik a további terveid? Részletes beszámoló.

Figyelt kérdés
Mi volt a mai menü?

2023. jan. 27. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi a korod?
2023. jan. 27. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ma nem dolgoztam, mert rendszerleállás volt (azaz, upgrade).

Kb 10-ig aludtam, mert tegnap és előtte is későn feküdtem. Tegnap mozi (ami színházi előadás felvétele volt, szóval 3 órás, szerdán koncert.

11-re mentem Move Easy classra, ahol kiderült, hogy nagyon nem nekem való, hanem mozgási problémákkal küszködőknek.

Ezért elmentem úszni. Félóra úszás után kiraktak, hogy ebédszünet, s nincs elég úszómester, hogy felügyeljen…

Így mentünk a szaunába. 12.15-kor kezdődött az Aquafit class.

Utána kicsit megint szauna, aztán hazabicajoztam.

Ebédeltem, közben jött a tesóm. Elvitte, amiért jött. Ezután a kiteregettem, s németet gyakoroltam a duolingón.

Aztán elmentem az Aldiba.

2023. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú voltam, de megpróbáltam pozitívan hozzáállni.

Nincsenek terveim. 20 és 100 között.

2023. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
eddig dolgoztam másnak, mióta hazajöttem, dolgozok magamnak. Most 10 perc pihi, és folytatom a munkát magamnak.
2023. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6 kor keltem. 7 re mentem melóba. Fèl 12 ig dolgoztam volna, dèlig maradtam, hogy kollèga ne szívjon. Majd bőrgyógyâszat (ez miatt dolgoztam keveset. Hazajöttem, megebêdeltem. Párom èjszakás volt, de jöttek az ablakosok, ezèrt nem tudott aludni. Lefeküdtem mellè. 2* csörgött a telefon, azt felvettem, majd a 2. Utàn nèmítottam. 7 kor keltünk. 3 nem fogadottam volt. 2 viszzahívtam, a 3.-at nem. Filmnèzès, most meg alvás
2023. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanáromnál voltam délelőtt; ma megint sokat haladtunk és már magamon is érzem, mennyit fejlődtem. Délután értem haza, gyorsan összedobtam egy ebédet, majd elég erős álmosság jött rám, szóval lefeküdtem egy félórára. Nos, abból 1,5 lett.. utána olvastam és sorozatot néztem. Kora este történt egy veszekedés is, ami nagyon nem hiányzott, illetve pár órája kapásból elég pocsék kedvem van, az tovább rontott rajta.

Még egy kicsit gyakorizom, majd olvasás után lassan megyek aludni.

23/L

2023. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én ezután elmentem futni. Hazajöttem, folyosóra be, ahol kiderült, hogy a lakáskulcs valahol leesett a kulcstartóról…telefont, semmit nem vittem magammal.

Ezért bekopogtam a felső szomszédhoz, hogy telefonáljunk egy zárasnak.

Mondták, fèlóra múlva jön valaki, eltelt, senki. Visszahívtam őket, “azt hittük, törölted”, nem tudok bemenni a lakásba, dehogy töröltem!

Kijött a srác, megcsinálta, azt mondta, nagyon öreg a zár, így sokáig fog tartani, s drága lesz. Nem baj.

Mivel a másik ajtóval is gondom volt, megmutattam neki, megcsinálta azt is.

Úgyhogy izgalmas estém volt…

2023. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Húú, tegnapról van szó, tehát hómoficban toltam 13-ig. 14:30-kor érkeztek a PCE adatok USÁ-ból, ami jelenleg talán leginkább meghatározza a világgazdaság alakulását. A vártaknak megfelelő adatok érkeztek, így indítottam pár nagy tőkeáttétes long pozíciót, hátha ráugranak. Nem igazán jön be egyelőre. Pár % pluszban kiszálltam a feléből... így inkább várok egy kis korrekciót még szerdáig, amikor is az USA jegybank bejelenti a kamatemelést (amit ugye nagyrészben a PCE adatok alapján matekoznak ki mostanában az okosok). Az nagyobb mozgást hoz majd a piacra. De talán már be is árazódtunk (0.25% emelésre), mert már volt egy ugrásunk itt az újévben, szóval készen kell állni a short pozícióra is rövid távon, mielőtt elindulunk igazán felfelé.


Ilyenken gondolkodtam.

Aztán eszembe jutott egy mémről, hogy én fejből tudom a cod2 telepítési kódját (XEZL-GZWX-...), szóval hajnali 2-ig toltam egy nosztalgiajáratot multiban.

2023. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!