Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Mi a véleményetek...

Emberek! Mi a véleményetek erről a 2 db internetes oldalról?

Figyelt kérdés

Férifak Klubbja Facebook

A Vörös Proféta TikTok

Igazából párszor néztem rá ezekre de igazából az emberi tulajdonságokra és a férfi-női különbségekre vannak legjobban kihegyezve ezek az oldalak. Amiket mondanak szerintetek igazak vagy hamisak?



2023. jan. 29. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Facbookot nem nagyon használok...


Erre a Férfiak Klubjára gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=CHrQfGGRWvc

Ha igen,akkor szerintem megfontolandó dolgokról beszél a tag.És nem mond hülyeségeket.

2023. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Anèlkül hogy bàrmit tudnèk róluk, csak így nèv alapjàn. ezek ilyen incel bandàk?
2023. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es! Igen ez az a Férfiak Klubbja!

2-es! Aki nem ért egyet a nők álláspontjával és más a véleménye a dolgokról vagy a világnézete az csak incel lehet ugye? Nézz utána mindkettőnek és utána írj legközelebb kommentet. Köszönöm!

2023. jan. 29. 10:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez egy kèrdès volt. Nem kell leharapni a fejemet. Incelek vagy nem?
2023. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem azok! Ha valakinek a nőkkel nem megegyező a véleménye az miért lenne incel? Mi nekünk pasiknak amúgy is sok mindenben másabb a véleményünk mint a nőknek. Egymásra mutogatni a legkönnyebb! Amúgy érdemes ezekre az oldalakra amiket írtam felnézni férfiaknak és nőknek is egyaránt!
2023. jan. 29. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Abból indultam ki hogy van valami "redpill" nevű oldal vagy közóssèg vagy akàrmi, szóval a "vörös prófèta" a vörös mint motívum az incelekre utal. de nyilvàn èn is tèvedhetek.
2023. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nekem a vörösről megint más jut eszembe. Elsőször is mint szín a vörös, másodszor meg ugye a régi Kádár korszak egyik meghatározó színe (Vörös csillag) jut eszembe róla. Incelek valahogyan nem. Mondjuk a mai világban akinek más a véleménye mint a nőknek vagy mint a mainstream-ben látottak és ugye férfiak (hímneműek) azok csak incelek lehetnek, akik megmondják a mostani világról és a nőkről a frankót.
2023. jan. 29. 11:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Megneztem hat eleg gaz hogy letezik ilyen 😅 Sok kozhely amik mind2 nemre igazak sok esetben. Kulso ferfi szemmel a benyomasom, hogy toketlen, negativ emberek gyulekezete akik sajat maguk ellensegei. A szemelyiseguk, felfogasuk miatt nem tudnak ervenyesulni, de szerintuk mindenki mas hibas rajtuk kivul.. Inkabb valtoztatniuk kellene minthogy egymast biztatjak a hulyesegre. Maguk miatt.. mert nekem aztan mind1, de igy szar lesz az elet
2023. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor beigazolódott a gyanúm hogy ez ilyen incel cucc...
2023. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Vmi olyasminek tunik 🤔 ki tudja mar kovetni ezt a sok magat valaminek vallott, bekategorizalt fszsagot. Az egyik incel a masik paleo a 3.meg csillamfszlama aki agyagedenyekre izgul. Az osszes ilyen egy kutya nekem es elkerulom
2023. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!