Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeket miért irogatta be...

Ezeket miért irogatta be magától? Sietett?

Figyelt kérdés
Voltam orvosi alkalmassági vizsgálaton. Egy papírról tett fel kérdéseket a dokinő, illetve egy darabot az életmód részből: Hogy dohányzok-e? Következő kerdes ami a lapon van és nem kerdezte: fogyaszt-e alkoholt? bekarikázta a nemet. Sportolás? Belarikázta a nemet úgy hogy meg se kérdezett h sportolok-e. Étkezési szokás? Bekarikazta h korszerűtlen pedig meg se kerdezte h hogy etkezek pedig mondtam neki h laktóz érzékeny vagyok. Most ezeket mi alapján csinalta? Ezt látta rajtam vagy mi??? Nem vagyok kover. Meg alapbol picit feszült volt mert kiderült h nem hozza kellett volna kapnom a beutalot, ezek után kerdezte a kérdéseket.
2023. jan. 30. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye. De mit várunk egy orvostól.
2023. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Irreleváns kérdések, nem érdekli őt, ezért válaszolt nemmel, illetve "korszerűtlen" étkezési szokasokkal. Vsz az asszisztens/ápoló nem volt kéznél.

Rohadt nagy pénz van a foglalkozás egészségügyben, szalagmunka a felületes orvosoknal - sajnos.

Üdv, ez régi uzemorvosi asszisztens

2023. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa, akkor igazából csak sietett és átugrotta? Gondolom nem ítél meg dolgokat látásból! :D
2023. jan. 30. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ezt csinálta. Én nekem most akadt a kezembe egy ambuláns lapom, pupillatágításom volt. A lap végere odairták hogy tilos dörzsölni a szemem 1 óráig. Hát rohadtul nem mondták el. Pedig pupillatágitás után rögtön nem fogok olvasgatni nyilván. El kellett volna mondani. De leszarják, a lapra föl van írva kész.
2023. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mármint mit csinált? Nem érdekelte a kérdés?

Akkor ez ugye nem ilyen személyeskedés volt h ezt gondolta rólam azért irta pl a nem sportolást meg a korszerűtlen étkezést ugye? :D

2023. jan. 30. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az orvosok nagy részét már nem nagyon érdekli mi van veled? Annyi a lényeg hogy gyorsan hagyd el a rendelőt.

Annak az orvosnak akinek fizetsz mint magán, az azért másképp áll hozzád vagy is a legtöbbje.

2023. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: hát, a maganban csak az időt veszed meg, sajnos. A minőség ugyanolyan, mint az állami rendelokben. Jó orvoshoz IDŐBEN eljutsz, ennyi az előnye. Meg a fancy környezet... Amúgy ugyanúgy rohad,az orvosokon kívül mindenkit alulfizetnek - az asszisztenseket is. Sőt, van olyan magánrendelo, ahol mindent az ápoló csinal (recepción keresztül az ápolói feladatokon át, az alap leletek megirasaig, mint Pl a foglalkozás egészségügy)

2. Válaszoló voltam.


Én annak idején voltam olyan dráganak számító magánrendeloben, ahol nagyon olcsón dolgoztattak és mindent nekem kellett csinálni... Posta, kasszazas , idopontfoglalas, vérvétel, EKG, ergometria, UH karbantartása (alap dolgok), kenetek kezelése, egyéb minták kezelése (sebészi kimetszesek), foglalkozás egészségügyi leletek megírása (ha nem volt gáz a betegnel), takarítás, fogyó anyagok feltöltése (váróteremben Pl kavegep stb). Szros 180 ezerért! Volt olyan hely, ahol a 200ezret megadtak, de ebből 20.000 Forint fekete volt... (Ez 2019-2021 időszaka)

Persze megelegeltem azt elmentem a francba. :) A maganegeszsegugy a legnagyobb zsarnok, rabló banda...

2023. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni hogy a maganban az orvoson még néhány top vezetőn kívül szánalmas a fizetés.
2023. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!