Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha a munkahelyen...

Mit tennétek, ha a munkahelyen a főnökötök, vagy akár egy kolléga szexuálisan inzultálna, szavakkal? Szexuális célzásokat tesz, nem úgy, hogy "de megdugnálak", csak valahogy a szexre tereli a szót,

Figyelt kérdés
ennél ravaszabban. Illetve végigmér, ahogy kellemetlen. Olyan dolgokat kérdez, amik túl intimek és semmiképpen nem tartoznak a munkához.
2023. jan. 31. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy ne tegye ezt.
2023. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Visszaszólnék neki, beoltanám.
2023. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Főnök/Jani ez szexuális zaklatás kategória, itt álljunk meg, nem szívesen tennék rendőrségi feljelentést
2023. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nyiltan elutasitom.ha kell, mindenki elott, az egész cég előtt is.

Ha zsarol nem hagyja abba akkor muszaj felmondanom is.

2023. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Jelentem a vezetésnek (ha nem ő a vezető), és utasítom, hogy változtasson a viselkedésén. Ha nem történik változás, akkor jöhet a felmondás (természetesen nem közös megegyezéssel) és a feljelentés.
2023. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Hátha ért abból, ha négyszemközt megmondod: "figyelj, lehet számodra ez poénos, nekem nem az, nagyon kellemetlen érzés, kérlek ne csináld."
2023. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha szep szora nem allna le kinevetnem meg beoltanam masok elott
2023. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Lefeküdnék vele.
2023. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Megmondanám neki hogy előbb lennék leszbikus, minthogy vele dugjak. Kifejteném mennyire rondának, visszataszítónak tartom.

Ha házas akkor beszólogatnék hogy mit akar, a saját feleségének se kell. Szánalmas nyomorék.

Mondjuk én olyan munkakörben dolgozok (portás) hogy megengedhetem a bunkózást,bármikor találok másik munkát.

2023. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennék a HR-re panaszt tenni.
2023. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!