Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt a fórumon ilyen...

Miért van itt a fórumon ilyen sok rosszindulatú ember? Ahogy olvasgatok, csupa-csupa rosszindulattal találkozom. Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Névtelenül könnyebb patkánynak lenni.


Ugyanakkor hülyeségeket kérdezni is önkritika nélkül (most nem rád gondolok, hanem azokra, akik kiprovokàlják a hülyeségükkel a rosszindulatú válaszokat és tényleg nem értik, hogy mi a baj azzal amit írtak).

2023. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos mindkét álláspontod!
2023. jan. 31. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Van úgy, hogy az ember rossz passzban van és pont belefut egy szerinte már sokszor feltett avgy buta kérdésbe és patkányként reagál.

Ahogy van, hogy korábban hasonló kérdésnél már kiderült, hogy valójában a háttérben nem csupa szép és kedves dolog van a kérdező oldalán sem. Sokan meg csak szimplán valami saját rossz tapasztalatot látnak bele egy kérdésbe vagy válaszba és aszerint reagálnak.

Persze van aki eleve patkánykodni jár ide.

Volt már velem is többször hogy teljes jóindulattal válaszoltam, segítettem, majd a kérdező állt neki szemétkedni mert amit válaszoltam az nem illett bele az elképzeléseibe. A következő hasonló kérdésnél már én sem voltam annyira kedves.

2023. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Magyarok, ennyi elég is. A világon nincs még egy ilyen rosszindulatú, megkeseredett, irigy, kötekedő nép, alapból se, és akkor még a kedves tolvaj kormány erre két lapáttal rá is tesz a gyűlöletpropagandájával. Ha ehhez hozzávesszük, hogy itt anonim minden, így névtelenül és ezzel következmények nélkül lehet gyalázkodni, kötekedni, akkor meg is van a válasz.
2023. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Sokan itt engedik ki a feszültségüket is, mert itt aligha fog vki is pletyizni egy közös ismerősnek. Na meg nincs semmi következménye, max egyesek magukra veszik egy anonim személy esetleges trollkodását.
2023. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Magyarok vagyunk...
2023. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
4es köszönjük, hogy bemutattad a gyakorlatban, milyenek a gyűlölködő magyarok.
2023. febr. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanazért amiért a való életben is: az emberek feszültek, stresszesek, elvadultak, életunt pesszimisták.

Ehhez még hozzátesz az, hogy a névtelenség - amit ezen oldal előnyének szántak - egyben hátránya is. Név nélkül mindenki több mindent megenged magának, így sok a provokatív kérdés, vannak akik csak unalmukban vannak itt, és "szórakozni" járnak ide.

2023. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

látom, lepontozták a 6-ast, pedig van abba igazság, amit írt: a magyaroknál jóval jellemzőbb ez a jelenség, mint máshol.


kérdező, most gondolj bele. Az átlag magyar elhízott/alaktalan, nem keres jól, és különböző okokból (oktatás, nevelés, történelmi előzmények) ahelyett hogy megmozdulna, nagyképűsködik, másokon vezeti le a feszültséget.

na most ez a jelenség egy lejtmenetben lévő oldalon persze hogy nagyon jellemző.

ha kint az utcán kezdene oktatni, nevelni idegeneket, kb. 4. ember pofán vágná, itt nincs következmény.

2023. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Senkit sem pontoztam le, csak fel. Egyetértek mindenkivel.


Sajnos a magyar nép, amelett, hogy rendkívül kreatív, kulturálisan szívós, rendkívül vendégszerető, nagyon pesszimista és irigy is. Minden baj, semmi sem jó, mindegy, hogy ki kormányoz, mindig szidni kell valakit, hogy miért rossz az élet. Le merem fogadni, hogy még Ausztriai bérekkel is csak puffognánk...

2023. febr. 1. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!