Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért reagálnak ennyire...

Miért reagálnak ennyire különbözően a nők és férfiak, ha melegeket/transzot látnak?

Figyelt kérdés

(Most nyilván azokról beszélek, akik egyáltalán reagálnak).


Saját tapasztalataimról beszélek. Nyilván beszólnak kevesen mernek a való világban, de néha beszólnak - jobbára 40 feletti – férfiak, sokszor meg pofát vágnak, mosolyognak. Általában ezen sem akadok fel, tudom, hogy ez egy borzasztóan elmaradott ország, és hát az emberek többsége nem épp egy zseni.

Viszont nő sosem szólt be, sőt egy szűk réteg kifejezetten kedves, támogató (főleg 30-40 éves nők). Fogorvosnő, asszisztensek stb. Vagy váróteremben, boltban rám köszönnek idegen nők, sokszor mintha anyáskodóak is lennének.



2023. febr. 1. 10:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Elég fura lenne, ha egy férfi anyáskodna XD.

Történelmileg a férfiak dolga volt a renitensek megbüntetése vagy elkergetése, a nők meg inkább gyámolítják az elesetteket, sérülteket, betegeket.

2023. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A nők empatikusabbak.
2023. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%

"tudom, hogy ez egy borzasztóan elmaradott ország, és hát az emberek többsége nem épp egy zseni."

Ha az ilyen kisujj-eltartós, lenéző stílus is látszik rajtad, akkor én értem, miért nyílik a bicska sok férfi zsebében. Vissza kéne venni az arcból.


Részemről semmi baj nincs azzal, ha valaki meleg/transz/fenetudja, de az ilyen "barbárok vagytok, csak én vagyok valóban civilizált elitlény" stílusra harapok.

2023. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

#3:

A kérdező a beszólogató társadalmi rétegre értette, nem általánosságban, úgyhogy te is nyugodtan vissza vehetsz az "arcodból", már ha nem égetted még le eléggé magadtól.

2023. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
6%
Azért reagálnak így, mert a melegek/transzok felsőbbrendűnek képzelik magukat, holott a heterók voltak itt a földön előbb! A nők elfogadóbbak. :)
2023. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Ne te döntsd már el, hogy mi számít fejlődésnek társadalmilag. Szerintem ez a mai világ (melegek, drag queenek, TikTok, influenszerkedés meg társai) olyan szintű szellemi hanyatlás, hogy bele se merek gondolni, mi lesz a világgal, ha ez a generáció felnő. Ettől függetlenül én se fogok arcot vágni, ha meglátlak, és alapvetően kedves vagyok mindenkivel, de ettől még azt fogom gondolni rólad, hogy szegény, biztos nincsenek szüleid, akik jó értékrend szerint neveltek volna.
2023. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6:


sztem meg ne te döntsd már el, hogy nekem mi a véleményem.


"hogy szegény, biztos nincsenek szüleid, akik jó értékrend szerint neveltek volna."


annyira tipikus a válaszod, hogy hihetetlen: tájékozatlanság beképzeltséggel nyakon öntve.

pont hozzád hasonló átlag proletár férfiakról szól a kérdésem.

2023. febr. 1. 11:01
 8/28 anonim ***** válasza:
4%

Én ilyen esetben sosem a szülőket teszem felelőssé, hanem a világot, a médiát és a közösségi felületeken történő káros propagandát a közerkölcsök romlásáért.


Soha annyi nemi eltévelyedés nem volt még, mint manapság, amióta az LMBTQ folyik a csapból is!


Meg lehet nézni a mai filmeket és sorozatokat is, hogy mennyire megy az "érzékenyítés", mert tuti, hogy lesz benne egy meleg pár, egy leszbi vagy travi vagy ezek mind szereplői lesznek a történetnek. És ez már túlzás, ez visszatetszést szül sok emberben.


Szegény gyerekek ezt fogadják el normálisnak, mert azt hiszik, hogy amit a leghangosabban hirdetnek, az a jó, a trendi és követendő példa!


Lassan az lesz a lenézendő, ha valaki hetero....

2023. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

9: dehogynem. max, nem vagy férfi.


okoskodsz, nagyképűsködsz, miközben gőzöd nincs az adott témáról, pl. h mitől alakul ki, máskülönben nem írtál volna ekkora butaságot.


ráadásul annyira buta vagy, h számon kérsz, h ne alkossak már véleményt (miközben semmi jogod hozzá), aztán utasítgatsz meg te véleményt alkotsz mindenről :D szövegértés logika 0.


pont a hozzád hasonló beképzelt buta emberek a legrosszabbak. ezen az sem változtat, h családi cégnél takarítasz vagy viszed ki a szemetet.

2023. febr. 1. 11:19
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem, hogy miért törölték a hozzászólásomat!?


Nézzetek meg egy mai filmet/sorozatot és tényleg tele van nemi eltévelyedésekkel, nem csoda, hogy ennyi bzi meg transz van manapság.


Nem kellene ezt úgy beállítani, mintha ez lenne a követendő példa!


És nem kellene a gyerekeket ezzel etetni, hogy még jobban kiforduljon a világ önmagából, mert jó vége ennek nem lesz !

2023. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!