Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogyan döntsek?...

Szerintetek, hogyan döntsek? Szavazzatok és úgy teszek, ahogy a többség akarja.

Figyelt kérdés

Nem olyan rég regisztráltam ide, hogy gyakoroljam a magyar nyelvet, hogy ne felejtsem el. Szerettem volna magyar emberekkel beszélni, mert sosem beszélek magyar emberekkel és szerettem volna jobban megismerni őket.


De itt ezen a fórumon, szinte minden kategóriában csupa-csupa gonosz ember van, nagyon gonoszak. Az okoz nekik örömet, ha patkánykodhatnak. A moderátorok, meg igazságtalanok a legtöbb esetben.


Én csak kedves akartam lenni, kicsit kommunikálni, de minden baj és 80%-ban negativitást kapok.


Azt érzem, hogy soha többé nem akarok magyarul beszélni és nem akarok magyar emberekkel beszélni, ha ez a magyar valóság. És légyszíves senki se keverje bele a politikát most, mert mindenki ugyanúgy gyűlölködik ideológiai nézettől függetlenül.


Szóval szavazzatok, mit tegyek? Töröljem magamat a fórumról, őrizzem meg a mentalitás egészségemet, vagy maradjak azért a pár emberért, akik értékelik a kedvességemet?


2023. febr. 2. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Töröld a fiókod, senkinek sincs rád itt szüksége
Teljesen megértelek, de inkább töröld, vigyázz magadra
Ne, ne töröld, szükségünk van a jó emberekre
Én is pont ezen gondolkoztam, hogy törlöm magam
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
¯\_(ツ)_/¯
2023. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Te az előző nyafogó,depis vagy,aki edzeni is akkor akar menni,ha megmondják neki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Haver komoly bajok vannak a toronyban.

2023. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Törőjjed oszt jóvan.
2023. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Nem ez a magyar valóság.

Itt kb. 50 emberrel "találkozol" akik egy-egy kategóriában rendszeresen válaszolnak meg van pár beugró akik csak belépnek, kiadják magukból a feszültséget és mennek tovább.

Ez olyan, mintha egy országról úgy alkotnál véleményt, hogy bemész egyetlen kocsma külön helységeibe. Nyilván mindenhol lesz olyan aki beléd akar kötni, mert a kocsma ilyen hely. De az ott élők csak kis része jár egyáltalán kocsmába, és az ország nagyobbik része nem is foglalkozik azzal a kiskocsmával.

Egyszerűen ha bunkó válasszal találkozol arra ne reagálj, tégy úgy, mintha nem is létezne! Foglalkozz azokkal a válaszokkal amik normálisak és akkor teljesül az amiért beléptél!

2023. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezer más hely van, ahol magyarokkal beszélhetsz és te kiválasztottad az egyik legrosszabbat.
2023. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm a tippet?


#5, ilyen kevesen vannak itt? Így tényleg nem lehet következtetést levonni egy egész nációra.

2023. febr. 2. 20:58
 7/18 A kérdező kommentje:
#6, nagyon úgy tűnik. Köszönöm szépen a válaszodat!
2023. febr. 2. 20:59
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Már megbocsáss, ez tényleg nem sértés, de


1. Elgondolkodtál azon, hogy miért szólnak be? Tényleg beszólnak? Nem tudjuk visszanézni, mert nem látható a felhasználóneved. Az egészkérdés arra van kiélezve, hogy itt mindenki gonosz és csak te vagy a jó. Miért? Mutass példákat!


2. Miért a mi döntésünk a mérvadó? Ha esetleg az kapna több szavazatot, hogy maradj, akkor itt maradsz és használsz egy platformot, amit nem szeretsz?


Magadban kéne lerendezned, hogy te adsz-e új esélyt a holnapnak vagy törlöd magad és akkor csendesen letörlöd magad.


Én például ha elmegyek egy helyre, ami nem jön be, nem kezdem el világgá kürtölni, hogy oda többet nem megyek, egyszerűen csak nem megyek el és kész.

2023. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
ne etessétek a trollt
2023. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Fel a fejjel kérdező:)
2023. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!