Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mert miért van az hogyha én...

Mert miért van az hogyha én akartam jó embereket akkor azok nem találtak meg a rossz emberek meg annál többen megtaláltak/megtalálnak életem során világ életemben!?

Figyelt kérdés

Ha bántani támadni kellett megalázni, megszégyeníteni inzultálni, kötekedni öklös ütésekkel,vagy csak akár a lelkembe gázolni akkor ott a gyermek közösségekben is felvették én velem a kapcsolatot de akár a felnőttek is ezek a vérbeli patkányok rohadékok.

De a jó emberekkel ő velük nem hozott össze a sors ebben az egyetlen egy hús-vér emberi életemben!!!



2023. febr. 2. 21:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azért hiába tartom magamat ott életem végéig minden nagyon fáj tudat alatt és mindennap előtör én belőlem ez a mérhetetlen nagy óriási depresszió keserűség magány bánat szomorúság állandóan emésztési betegségeim vannak a nyelőcső-gyomor/reflux a gyulladásos bél tüneteim az emésztési zavar már csak ezek miatt sem szűnik meg de van még magas vérnyomásom pajzsmirigy alulműkodés is életem végéig kellene rájuk szednem a gyógyszereket mindennap!!!

Jól megszívtam.

2023. febr. 2. 21:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon régen megvannak ezek húszon éve de csak tízen éve szedek rájuk gyógyszert és nem hs mindegyikre!!!
2023. febr. 2. 21:20
 3/12 A kérdező kommentje:
nem is mindegyik betegségemre.
2023. febr. 2. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez ma este már a sokadik depis,nyafogós kérdésed.

Előző az volt hogy törőld magad innen vagy ne,mások mondják meg neked,előtte meg edzeni nem akartál menni mert a dilitabik nem hatottak még.

Kezeltesd magad!

2023. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne legyen szemét tetű bánásmódú!!!
2023. febr. 2. 21:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem maga tipródik vesződik magával egész egyetlen egy hús-vér emberi életében hanem én ez az ára, hogy nem vagyok hajlandó önszántamból meghalni 😭🥺
2023. febr. 2. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Már megint te? Látom nem fogadtad meg a tanácsomat és nem mentél pszichológushoz.


Csak azt lehet bántani, aki hagyja magát. A magyar helyesírás szabályait is olvasgasd. Rád fér.

2023. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Már megint én!!!

Nehogymár egyedül kelljen kinlodnom, szenvednem,vegetálnom, vergődnöm.

+mindent magamba foltyani tökig!!!

Mások meg élik és élték is vígan az életüket mindigis.

2023. febr. 2. 22:15
 9/12 A kérdező kommentje:
Folytani.
2023. febr. 2. 22:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Én meg életem végéig tipródjak, vesződjek magammal amíg csak élek és meg nem halok.
2023. febr. 2. 22:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!