Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is Nagy Alekosz...

Szerintetek is Nagy Alekosz csak lejáratja magát a médiában?

Figyelt kérdés
Legtöbben csak kinevetik mikor meghivják a rádióműsorba beszélgetni úgy vettem észre
2023. febr. 3. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Javarészt igen mert így legalább felfigyelnek rá mivel mással nem tud előállni és csak így tudja a "hírnevét" fenntartani hogy időnként valahol felbukkan valami hülyeséggel amikor már kezdik elfelejteni a létezését. Nem érdekli őt hogy kinevetteti magát, meg leégeti magát, csak annyi hogy szerepeljen és egy ideig Ő legyen a téma a médiában ennyi.
2023. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvalóan ez történik.
2023. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is
2023. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, de szerintem ezt még Ő is tudja, csak nem érdekli. Kell neki a hírnév, még ha ilyen rossz is.
2023. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy átlagosnak mondható munkája átlagos fizetéssel (gondolom én). Ez a “sztárság” meg egy jó kis fizu kiegészítés neki. Ha csinál valami badarságot/megbotránkoztatót egyből cikkeznek róla, hívják műsorokba/rádiókba amivel gyorsan frissen akaszt pár száz ezret.

Megéri neki játszania magát, botrányokat generálni mert minden minden egy kis plusz zsozsó. Okosan csinálja. :D

2023. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Tény: nem jól kezelt dolgokat, az tuti.
2023. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a leghülyébbek lesznek felkapottabbak...

Pl varga irén...

2023. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!