Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar(t), hogy...

Titeket nem zavar(t), hogy testnevelés órára másokkal együtt kellett öltözni?

Figyelt kérdés
Én a mai napig utálom, általában a wc-ben öltözök át. Különösebb bajom nincs a testemmel, egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy mások a szinte meztelen testemet nézegessék, nemtől függetlenül.

2023. febr. 4. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Sosem zavar(t)
Engem is zavar(t)
54 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2023. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Engem azért zavart mert sok agresszív köcsöggel kellett öltözni és néha nekem is át kellett mennem állatba!
2023. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Azt megírnád hány éves vagy?

Csak mert azt megfigyeltem, hogy az utánnam való generációk (én 20 vagyok), mintha szégyenlősebbek lennének.

Mi gimiben simán az osztályban öltöztünk, fiúk-lányok közösön, mert nem volt öltöző, a pár évvel kisebb csajok viszont már osztályszinten a wc-n öltöztek. Vagy mi torna óra elejen is simán megmondtuk a tanárnőnek, ha menstruáltunk, ők meg akkor is csak kerülgették a forró kását, a "menstruálok" szót se merték kimondani.

2023. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Én felveszem a tesi pólóm a másik pólómra és a tesi póló alatt veszem le, hogy ne látszódjon semmi. Általában van nálam pulcsi, azt is felveszem, és úgy veszem le a nacit, hogy a pulcsi nagyjából annyit takarjon mint egy rövidnadrág. Csak így vagyok hajlandó átöltözni :D
2023. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Mi úszásra is fülke néküli öltözőben öltöztünk olyan 2016-7 környékén.


Valaki szeretett helikopterezni, mások, pl. én, meg inkább elfordulva gyorsan átvette az algát.


Aki giga szégyenlős, az trükközgetett a törölköző maga köré tekerésével, de tök feleslegesen. A kutya nem szólt be egy közepesen normális osztályközösségben, hogy valakinek 4 centi a 20 fokos víz után, valakinek meg nem ment össze annyira.


Ahhoz képest az, hogy látják a tesi öltözőben, hogy skinnyfat a felsőtested, az semmi:)


Ha 16-7 éves vagy, akkor most építesz izmot a legkönnyebben, kb olyan, mintha szteroidot kaptál volna a természettől, szóval érdemes látogatni az edzőtermet:)

2023. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Mai napig ilyen "muscle memory" szinten bennem van, hogy kell tornadresszen keresztül levenni a bugyit, vagy melltartót cserélni úgy, hogy semmi ne látszódjon ki.
2023. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán szerettem én sem mások előtt öltözni.

Hobbi szinten tornáztam már fiatalon szóval volt egy alap fit alkatom (főleg gimiben) amit nem kellett volna szégyelnem.

Mindig próbáltam minél hamarabb letudni az átöltözést.


Érdekes ez az egész megmaradt így felnőtt korban is.

Járok kondizni néhány éve és (nem arcoskodásból) már meg van az eredménye.

Páran haver mondtak már, hogy miért nem dobom le a textílt és pozolgatok velük, de eddig mindig sikerült kibújni a dolog alól😅.

2023. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Metionin ***** válasza:
81%
Maga a szituáció nem zavart, meg voltam vele szokva már kisgyerekként is. Az volt rossz, amikor csúfoltak, általános felsőben már a gyomrom remegett tesióra előtt, mert mindig kipécéztek és ujjal mutogattak rám, röhögtek rajtam. Azelőtt és azután sem éltem át hasonlót, kutya sem nézi a másikat öltözés közben, csak ott fogtam ki a gyökereket.
2023. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Zavart. A "menők" beszólogattak a kevésbé népszerűeknek. Pl milyen melltartót hord, milyen a hasa, pfuuuj nem borotválja a lábáról a szőrt?
2023. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Általánosban én is próbáltam úgy öltözni, hogy ne sokan lássanak, mert elég vékony voltam, és szégyeltem.

De 8.ik után jártam társas táncra, hogy a mozgásom és megjelenésem jobb legyen ! Nagyon sokat segített, minden téren. Ugyanis nem volt külön öltözőnk a fiúknak és lányoknak.! Főleg mikor idegen helyre mentünk versenyre, együtt öltöztünk. Eleinte zavart szinte mindenkit, de meg egyeztünk, hogy ezt meg kell szokni, és senki nem bánt senkit, de muszály öltözni. Fiúk kisgatyáig, lányok bugyiig (nagyon pici bugyiig) vetkőztünk.Évek alatt olyan lett, mint ha tesók volnánk. Természetessé vált ! No persze azért mindenki sasolt mindenkit !De hisz a latin táncokhoz olyan ruhák voltak, hogy pontosan látszik benne minden, a fiúknak is, lányoknak is !

Vagyis csak egy normális csapat kell és meg lehet szokni !

2023. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!