Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar(t), hogy...

Titeket nem zavar(t), hogy testnevelés órára másokkal együtt kellett öltözni?

Figyelt kérdés
Én a mai napig utálom, általában a wc-ben öltözök át. Különösebb bajom nincs a testemmel, egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy mások a szinte meztelen testemet nézegessék, nemtől függetlenül.

2023. febr. 4. 14:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt itt meztelenségről? Hogy jön ez most ide?
2023. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21: olvastad,amit a kérdező írt fent?
2023. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen, az van benne, hogy tesiórára át kellett öltözni, és hogy az őt zavarta, hogy másokkal együtt. Meg még szavazni is lehet róla. Hol itt a gond? A 15-ös hozzászólásban is leírtam, hogy miért nem, most meg egy másik példa kapcsán - bár ez kétségkívül nem tesiórás dolog - azt is hozzátettem, hogy még ez sem volt zavaró, pedig az öltözőben csak lányok voltak, az osztályteremben meg mindenki. Lehet, hogy másoknak már ez is zavaró, aki szégyenlősebb. Szerintem most erre irányult a kérdés, az egymás szeme láttára történő átvedlésre, nem feltétlenül a meztelenségre
2023. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hogy zuhanyzol? Ruhában
2023. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24-es: Ja hogy erre gondoltál? Jó. Nálunk azonban nem volt zuhanyzó, csak öltöző. Mi csak megszáradtunk tesi után, aztán úgy folytattuk.
2023. febr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a bajom a többiekkel, hogy állandóan hangoskodtak, meg sikítoztak. A csempe miatt meg többszörösére növekszik a zaj.
2023. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem zavart

Mi még az a korosztály vagyunk (huszonéves) aki nem csinált ebből ügyet

Mi fiúk tesi után le is tusoltunk általában és senkit nem csesztettünk hogy kicsi vagy nagy szőrös vagy borotvált neki

Úszásra is jártunk ott is együtt tusoltunk több évfolyamból is

Szalagavatónál meg amikor öltöztünk át voltak benn a terembe lányok is meg szülők is nem csináltünk ügyet belőle boxerig le frakkot fel és kész is

2023. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!