Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől terjed a proletár...

Mitől terjed a proletár visekedés a Magyar emberekben mint a vírus?

Figyelt kérdés
Mi okozza ezt a fertőzött nagyképű viselkedést itthon? És általában azoknál látom, akik egyáltalán nem gazdagok, hanem egy gyárban gályáznak 3 műszakban...de csak az elmúlt 15-év ilyen borzalmas. A másik a ,,droid" akiben nincs emberség, csak egy ,,gépies" viselkedésű hipnotizált csoport. És hova tüntek a velem egykorú 35-40-es életkorú életre való emberek, akikben értelem és logika is maradt? Pedig nem anyagi oka van ennek mert én nem vagyok gazdag sem szegény, naponta melózok és ennyi. De főleg nálunk Pest megyében látom ezt a negatív ,,elbutulást". Mi az oka, és hogy lehetne ezt visszafordítani jó irányba?

2023. febr. 5. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha az ország vezetői is ilyenek, akkor ez lesz a példa az emberek számára...
2023. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Jaj már megint ezek a gyárimunkások. Hát borzalmas...
2023. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Döbbenet! XD
2023. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

tavaly én is tettem fel hasonló kérdést.


engem még ma is meg tud döbbenteni az átlag magyar beképzeltsége, főleg annak tükrében, hogy jóval tájékozatlanabb és egyszerűbb, mint egy külföldi.


1, először is: a mostani kormány főleg butább embereknek ad önbizalmat, ezért az egyszerű proliknak megnő az önbizalma


2, kompenzálás, önbizalomhiány. épp most futottam bele egy 45 évex férfiba a neten. egyfolytában szajkózza, mennyire értelmes, okoskodik stb. Na, kiderült, hogy 20 éve gyárban dolgozik.

nyilván ha kiegyensúlyozott és értelmes lenne, találna normális munkát és nem kéne az interneten magyaráznia a bizonyítványt.


3, borzalmas oktatási, rossz nevelés stb.


4, a legtöbb magyar nem beszél nyelveket, nem jár értelmes embereket között, így nem veszi észre, hogy buta.

ez ezen az oldalon is látszik, a okoskodók többsége gyakorlatilag funkcionális analfabéta.

2023. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
éjjel nappal Budapest, való világ, instagram, tik tok,...stb egyéb agyromboló egoista műsorok!
2023. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

régen: Mónika show, Balázs show, Anikó show,


Az értelmesebb fajtából aminek a végén már betették oda is az agyhalottakat az a Joshi Barat.

2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Első körben nézz utána, hogy mit is jelent a "proletár" szó!
2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha a "képládában" idióták vannak, akkor az átlag emberek is rossz inputot vesznek fel!
2023. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

-- Hofi

2023. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2023. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!