Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen döntötted el,...

Hány évesen döntötted el, hogy nem akarsz gyereket?

Figyelt kérdés
Van aki sokáig nem akart, aztán meggondolta magát később? Van aki megbánta?

2023. febr. 6. 11:43
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
#39 és ha van vag nincs? Egyrészt kinek mi köze hozzá (mégcsak nem is ez volt a kérdés), másrészt kit érdekel? Ha nem is lenne sem a te problémád lenne.
2023. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha még kanyarban sincs a pasi, akkor mi közöd az anyasághoz? :D Szeretnél te csak az lenni:)
2023. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
hát de itt többen írták, hogy van pasijuk vagy csomóan eleve pasik vagy van aki házas.. nem értem mi köze ennek egymashoz
2023. febr. 7. 23:27
 44/55 anonim ***** válasza:
8%
Feléből szülő lesz 5 éven belül,másik felét elhagyják. Így megy ez.
2023. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
81%

44:

Magyarázd ezt be a tudatosan gyerektelen pasiknak, akik ma már számtalan közösségi oldalon keresnek szintén ilyen nőket (gyakran közösen mennek el sterilizációs műtétre is)

2023. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Fujj ezt nem akartam tudni.
2023. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
mit? ezen mi a fúj?
2023. febr. 8. 20:59
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
Sosem döntöttem el, mindig is természetes volt, amióta az eszemet tudom. Persze pici gyerekként még semmit sem tudtam a szexről, de az volt az elképzelésem, hogy az embernek akkor lesz gyereke, ha akar, és mivel én nem akarok, hát nem is lesz. Később, amikor már lett barátom, felmerült a probléma, hogy más emberek velem ellentétben akarnak gyereket, és azzal is már 18 éves korom felett szembesültem, hogy az emberek elítélik azt, aki nem akar gyereket - addig fogalmam sem volt erről. Én karriert akartam, férjet és házasságot, de gyereket soha. 40 leszek és van férjem, aki szintén nem akar gyereket, nagy boldogság ez nekem, hogy megtaláltam őt. Semmi sem változott, nekem soha nem kell gyerek.
2023. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
90%
Látom, ide is irkált valami elmebeteg...Persze, csak a hormonzavaros nem akar gyereket és 5 év után elhagyják :D 10 éve vagyunk együtt és sosem voltam hormonzavaros
2023. febr. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Ah ezekkel nem érdemes foglalkozni 49es. Nem igazán értem ki nem szarja le azt ha valaki szeretne v nem szeretne gyereket. Meg azt sem értem miért kell mindenre válaszolni. Olyanra sem ami nem érinti stb.
2023. febr. 18. 16:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!