Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az építő munkások nagy része...

Az építő munkások nagy része miért bámulja meg ennyire a nőket és szólogat be nekik tök mindegy hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Csinosnak sem kell lennie a nőnek, elég ha arra van dolgs és elmegy az építkezés mellett. Engem az 50+-os csávók hívtak oda magukhoz amikor 16 voltam... Ha nyáron egy sima rövid nadrág van rajtam, nem pi.csagatya, akkor is úgy megnéznek hogy egy utolsó k.urvának érzem magam... Nagyon kellemetlen.


Egyiknek sincs felesége, barátnője, mindegyik szűz, hogy így beindul bármilyen tinire meg felnőtt nőre?


2023. febr. 6. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert egybitesek, azért.
2023. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha megfigyeled, ezeknek a nagy része roma. Azoktól meg ennél intelligensebb viselkedést sajnos nem lehet elvárni.
2023. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Miért vagy kiakadva?

Van feleség, van barátnő már lehet a megunt kategória irányába.

Náluk már bármi jobb.

2023. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Sosem lesz a szakmunkásoknak jó nőjük csak nézhetik őket!
2023. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, amiért az irodisták a telefonon játszanak, meg félóránként kávéznak.Unják az egészet és valahogy túl kell élni a napot, sajnos ezzel szórakoztatják magukat. Esetleg söröznek, zenét hallgatnak, énekelnek. Ennyit arról, hogy a munka nemesít. Mindenkiből kihozza a legrosszabb oldalát.
2023. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Majd, ha bokádig lógnak "légpárnáid", akkor bezzeg örülnél, ha rád büfögne a portás is:DDD


Lehet ők már látják a jövődet csak még te nem tudod, éppen csak sejted:DDD

2023. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert ennyi öröm jutott nekik az életben.
2023. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egymásra licitálnak - a "falu bikája" címen futó napi képmutató show részeként.
2023. febr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez az épitési munka része, az iskolában is tanítják a szexuális jellegű beszolásokat, meg viselkedést.
2023. febr. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább szimpla primitívség.Hasonló munkát végzek én is,és volt ilyen melótársam,nem is kedveltem,mikor így viselkedett,mert engem is égetett vele. Volt neki nője,szóval még csak azt sem lehet mondani,hogy a nőhiány miatt.
2023. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!