Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testbeszéd itt ellentmondott...

A testbeszéd itt ellentmondott a szóban kifejezett ténynek, vagy pont, hogy szinkronban volt vele?

Figyelt kérdés
Egy általában jókedvű, laza férfi , akivel máskor is szoktam beszélgetni, játékosan flörtölt velem. Invitált, én visszautasítottam, hogy nem, kösz. Mire azt mondta, csak vicceltem, s közben megsimította a felkaromat. Annyira furcsán éreztem magamat, ránéztem a kezére közben. Valami, mintha nem stimmelt volna. ( máskor is volt már, hogy közel ült hozzám, megérintette a combomat, vállamat, nyitott, társaság középpontja típus). Tényleg csak viccelt, vagy esetleg tetszhetek neki? Miért éreztem furának a helyzetet?

2023. febr. 7. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy viccelt, s miközben mondta, megsimogatta a felkaromat.
2023. febr. 7. 18:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki egyértelműen. Visszautasítottad így próbálta elsimítani a dolgot annyival, hogy viccelt, viszont nem. Ez inkább ilyen mindegy. Ha igent mondasz akkor örül neki, de ha nemet akkor mindegy.
2023. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Többet akar barátságnál
2023. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!