Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen apróhírdetésekkel...

Milyen apróhírdetésekkel érdemes vigyázni,vagy kételkedni attól tartva,hogy becsapnak,vagy átvernek ? Írnátok a saját eseteitekről,vagy észrevételeitekről ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A kérdésemet leírtam.Pár pêldát leírok,hogy tudjátok meg,hogy mikre gondolok.

Például meghirdetnek mondjuk egy Tv-t,vagy DVD lejátszót,mobilt bármit,és oda írja,hogy teszteletlen.

Ez nekem azt jelenti,hogy zsákbamacska...

Ugyanis,ha nem képes arra,hogy bedugja a konektorba,és legalább annyit írna le,hogy áramot kap.De nem ezt teszi.Másik eset,pár ezer forintért megjavítsák,csak nekem nincs időm rá.Ha pár ezer forintért meg javítsák,akkor miért nem megjavítva hírdeti meg ?! Vagy egy tokonàra rá bízná,hogy vidd el a szervízbe.


Szóval ilyen szövegekre gondolok. Amiben kiderül,hogy az eladó feltêtelrzhetően tudja,hogy mi a hibája a TV-nek,és valóban pár ezer forintért megjavítanàk,de később kiderül,hogy nincs hozzá alkatrész...



2023. febr. 8. 06:02
 1/5 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki jelentené,hogy ez apróhírdetés,az olvassa el még 1x,hogy mit írtam le ! Nem dzerrtném,hogy be tudjanak csspni,vagy átverni az interneten.
2023. febr. 8. 06:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol,és nem mindíg érzékeli a betűket a mobilom,mert repedt a kijelzője.Elnêzést az elít szavakért.
2023. febr. 8. 06:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Autó klíma jellemzően ilyen. "Müxik minden báttya csak fe'ke tőteni frejonnal!"
2023. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a nincs időm megjavíttatni inkább azt jelenti, hogy nincs pénzem rá, vagy azt se tudja mi baja, esetleg telibe szarja az egészet és csak meg akar tőle szabadulni.
2023. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én FB Marketplace-n főleg ruhákat, kiegészítőket nézegetek, néha lakásba való cuccokat,mert nemsokára költözök. Az alábbiak nem keltik fel a bizalmam:

- előre utalás, aztán küldi postán (sok rossz sztorit hallottam), inkább kifizetem kp-ban és elmegyek érte,ha közel van

- hiányos/ hibás a termék (pl óra, amiben nincs elem, repedt az óralap),de ugyanannyiért akarja eladni, mint a boltban

2023. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!