Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Www.gyakorikerdesek.hu/emberek...

Www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok__121378 05-miert-gondoljak-egyesek-hogy-ha-mar-minimum-1-gyereket-sz ultek-akkor-az-mar-va__oldal-5 Egyedi eset vagy általános, hogy lepontozzátok a gyerekvállalást értéknek tartó embereket?

Figyelt kérdés
Ritkán járok ebbe a rovatba, és picit ledöbbentem. Azt gondoltam, hogy itt többségében olyan embereket találok, akiknek az emberi élet, ezzel együtt a gyerekvállalás sokat jelent, de a fenti kérdés alatti válaszokban és értékeléseken nagyon elcsodálkoztam. Ezek szerint, a gyerekvállalás az gyakorlatilag egy elavult dolog, teljesen fölösleges és csak a buta, mindenben tehetségtelen embereknek jelent valamit. Kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban a véleményetekre.

2023. febr. 21. 10:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
engem a link a főoldalra visz. De amúgy ha megfigyeled az egész oldalt, mindenki saját tudása szerint pontoz, tehát ha azt hiszi, hogy ez nem így van, akkor ő lepontozza. Pontozással nem feltétlen kell foglalkozni, ha a válaszod hasznos, onnantól tök8, hogy milyen értékelés van rajta.
2023. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Metionin ***** válasza:
71%
A gyerekvállalás egy magánjellegű döntés, szubjektív dolog, amihez senkinek semmi köze nincs a személyen kívül. Azt kellene megtanulni, hogy mindenki a saját méhével/spermiumaival foglalkozzon, ne pedig a máséval.
2023. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Metionin ***** válasza:
73%
Ja, a pontozást meg le kell xarni, vannak akik direkt végigmennek 1-1 kulcsszón és mindent lepontoznak.
2023. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Miért jelentene nekem sokat, hogy idegen emberek szaporodnak?


Amúgy a link nem működik.

2023. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, ez az oldal a lecsúszot nyomingerek gyűjtőhelye, feministák, incelek, kb mind valami más világba születtek.

tökéletes visszaigazolás a f.s életükre, ezért vannak itt.

Aki meg szembe mer velük szállni, legyen bármilyen példás szülő, felnőtt, az egy utolsó senki.

2023. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

#6

Ez egy marhaság, én ellenzéki vagyok és fel se merül bennem hogy aki családos az fideszes lenne, jesszus.

Viszont a “nem erőlteti rá senkire a családot” rész vicces, a gyerekteleneknek sokkal több adót kell fizetni, esélytelen ingatlanhoz jutni, sok munkahelyen sokkal többet kell dolgozni, stb. Meg mellé nyilván “minek születtem meg” és ennél durvább beszólások, amiért nincs gyerekem.

2023. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%

Akkor te a ritka kivétel vagy, nem a szabály.

Egy fogyatkozó népességű országban mégis kit támogassanak, ha nem a családokat?

A beszólások bőségesen jönnek a másik oldalról is. Sejtcsomó, élősködő, féreg, lárva, lepetézés...

2023. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#7

Ritka kivétel? Néhány netes trollon kívül soha sehol nem láttam olyan megnyilvánulásokat mint amit írsz, pedig sok “gyerekmentes” ismerősöm van.

Az államnak amúgy a polgárait kellene támogatni, nem csak a szülést, de nem akarom pártpolitikai irányba vinni a kérdést szóval ezt a témát szerintem be is fejeztem.

2023. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Azt tudom elmondani, hogy értelmes ember nem gondolkodik könnyelműen a gyerekvállalásról. Ez két dolgot jelent: teljes mértékben megérti, hogy nem mindenki akar vállalni, mert tisztában van vele maga is, hogy mekkora felelősség, továbbá nem szarja tele a bolygót defektes emberekkel, csak annyi gyereket vállal, amennyit tisztességesen fel tud nevelni amellett, hogy helytáll az élet más területein is (pl nem használja munkából lógásra).


Én személy szerint nem szeretnék gyereket. Nem a gyerek miatt, hanem minden más miatt, amivel gyakorlatilag tönkretenném az életem, a karrierem és mindent ami miatt szeretek élni. És kurvára unom és utálom azt, aki ezt nem képes felfogni, csak baxtat miatta. Én is baxtathatnék embereket azért, mert ennél ezerszer értelmesebb dolgokat nem csinálnak, amit én igen. Nos, a jó bornak nem kell cégér, ha akkora buli lenne ez, mint amilyennek beállítják, nem kellene habzó nyállal ostorozni azt, aki köszöni, nem kér belőle.

2023. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
29%

"És kurvára unom és utálom azt, aki ezt nem képes felfogni, csak baxtat miatta. Én is baxtathatnék embereket azért, mert ennél ezerszer értelmesebb dolgokat nem csinálnak, amit én igen. Nos, a jó bornak nem kell cégér, ha akkora buli lenne ez, mint amilyennek beállítják, nem kellene habzó nyállal ostorozni azt, aki köszöni, nem kér belőle."

Szóról szóra ugyanezeket el tudnám mondani gyereket akaróként, csak én le leszek pontozva érte.

2023. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!