Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szatírok amúgy mentális...

A szatírok amúgy mentális betegek?

Figyelt kérdés

Mert például semmi ésszel megmagyarázható értelme nincs annak amit csinálnak, de valamiért mégis csinálják.

És ha így van hogy mentális betegség büntetés helyett miért nem kényszegyógykezeltetik őket?



2023. márc. 1. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben azok, csak figyelemre vágynak és nem kapják meg, mert pl előnytelen a külsejük vagy a kellemük. Ezért másokra próbálják erőltetni magukat, de ez általában nem jön be.
2023. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy azt hiszik, ha előveszik a falloszt, akkor arra majd rögtön ráugrik valaki?!
2023. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 De azt nem értem, ha figyelemre vágynak miért az izét kezdik el mutogatni? Miért nem állnak fejen, produkálják magukat valahogy máshogy.
2023. márc. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!