Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy közelebb...

Mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek a vágyaimhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érzem, hogy többre vagyok képes. Amikor látom a szép tájakról a videókat vagy képeket, vágyok arra, hogy én is ott lehessek. Szeretnék irodában dolgozni, viszont nem tudom mit tehetnék, hogyan kéne elkezdenem és mit. Békésen lakok, nincs jó zakmám és rossz körülmények között élünk. Az utóbbi időben fektettem sok energiát abba, hogy helyesen írjak, kommunikáljak.

Hogyan érhetném el a vágyaimat? Mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek a vágyaimhoz?



Kérlek szépen segítsetek!

Előre is köszönöm!

További szép napot vagy estét!



2023. márc. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi időd/pénzed/energiád van új dolgokat tanulni?


Mi az, ami érdekel?

Nyelvekkel, számítógéppel hogy állsz?

2023. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lau6 válasza:
64%

Én sajnos nem tudom megmondani hogyan kezdhetnél neki, viszont ne add fel az álmod.🙂

Előbb-utóbb sikerül hidd el 🙂

2023. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Saját vállalkozást tervezek indítani abban amiben jó vagyok, most kezdtem az alapokat, remélem ez eljuttat majd odáig amikre vágyom.
2023. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyi időd/pénzed/energiád van új dolgokat tanulni?


Sok időm, kevés pénzem, sok energiám van. Az angol nyelvet elkezdtem tanulni, a számítógép kezelés elég jól megy.


Ami érdekel... az informatika, talán a marketing és pénzügy, de megelégszek a sima adminisztrációs feladatokkal is és onnan apránként fejlődni.

2023. márc. 2. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 - köszönöm szépen, remélem neked is sikerül minden, amit eltervezel! :)

#3 - sok sikert kívánok hozzá, milyen vállalkozást szeretnél?

2023. márc. 2. 21:39
 6/6 after stroke ***** válasza:
Nincs annál rosszabb,, mint amikor irreális célokat tűzöl ki magad elé. Türelmet kell tanulni, és apró lépésenként haladni. Mint egyéves korodban. Először felültél, aztán felálltál, aztán nagy sokára megtetted az első lépést. Onnan már viszonylag könnyen ment a dolog.
2023. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!