Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy férfinak vagy...

Szerintetek egy férfinak vagy egy nőnek származik nagyobb előnye és lesz nagyobb sikere a másik nemnél ha jó külsővel rendelkezik? (Arc, szem test, frizura, minden beleértve)

Figyelt kérdés

Szerintetek egy jó csajnak vagy egy jó pasinak lesz nagyobb haszna a másik nem körében?

Nemeteket légyszi írjátok oda.



2023. márc. 3. 21:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Szerintem a lányoknak.

18/l

2023. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Inkább az a durva hogy a kevésbé jól kinézők alárendelődnek a szépeknek!


Nemtől függetlenül nagy előny!

2023. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasiknak. Ha egy lány szép, az sok gonddal, nemkívánt figyelemmel és rosszindulatú feltételezésekkel is jár, míg ha egy férfi néz ki jól, akkor az csak annyit jelent számára, hogy 100%ig ki tudja élvezni a férfi létet.
2023. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek. A szépség előny, nem számít a nemed.
2023. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek csak. (F40)
2023. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a nőknek, de ha mindenképp dönteni kéne, akkor a 4- el értek eggyet.

Ha valaki jól néz ki, tehát férfi létére jóképű, nő létére meg szép, akkor az mindenképp előny.

Én azt látom a környezetemben, hogy a jó pasiknak, és a csinos, szép nőknek nincs gondjuk a társkereséssel.

Illetve persze néha van, de az azért van, mert nagyon válogatnak.

De végülis megtehetik, ha jól néznek ki, úgyhogy nincs ezzel probléma.

2023. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Szép nőnek lenni könnyebb,mint szép pasinak. Lefogysz, ápolod a hajad, jó a ruhád,már nyert ügyed van. Plasztikázhatsz,hajat festhetsz,ezerképpen fel tudod dobni a külsődet. Ha pasi vagy, meg kell küzdened a kopaszodással,izmot építeni nehezebb, magasnak kell lenned stb. Szóval szép pasinak lenni nagyobb mázli. De azt mondjuk vegyük bele,hogy bármilyen szép vagy,és bármilyen nemű, 30-35. év után már úgyis lesznek nálad szebbek. Szóval huszonévesen ki tudod használni az adottságaidat, de utána már úgysem tudsz erre építeni.
2023. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A férfi és a nő is lehet 40 felett is vonzó, sőt…
2023. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

40 az semmi.

Szerintem még akár 50 főlött is, ha valaki odafigyel magára.

Borzasztó fontos mindkét nemnél, hogy ne legyen drasztikus elhízás, egészséges étkezés, esetleg egy kicsi sport, ha bírjàk az izületek.

Hölgyeknek egy jó minőségű éjszakai és nappali arckrém, jó hajviselet.

A férfi itt már sokat nemtud tenni, max odafigyel magára, nem züllik le, tisztességes életet él.

Ezekkel az irányvonalakkal még 50 körül is lehet jól kinézni.

2023. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A férfinak gyakran itt jön meg az igazi sárm :)
2023. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!