Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tï mennyire irtóztok a pókoktól?

Tï mennyire irtóztok a pókoktól?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egy 10 perccel ezelőtti történet ihlette, amikoris arra keltem, hogy valami szalad a bal lábamon. Nem tulajdonítottam neki nagy dolgot, de bekapcsoltam a telefon zseblámpáját, hogy megnézzem mi ez, de egy eléggé meglett pókkal találtam szembe magam, ijedségem és meglepettségem hatására hamarabb kiugrottam az ágyból, mint amikor munkába kelek. A takarót ledobtam a földre, majd a seprőnyéllel férfiasan levadásztam a takarómban tartózkodó pókot, és megfelelően eltávolítottam az életteremből.

Ti szeretitek a pókokat/mit szóltatok/csináltatok volna a helyemben?



2023. márc. 9. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a meretetol, hanem a fazonjatol fugg. A nagyon izmos sotet, vaskoslabu pokoktol kiraz a hideg. De uvegedeny ala csusztatott kartonlappal befogom es ablakon kidobom oket. A kertunkbe.
2023. márc. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha hozzamer, az borzaszto. De a kaszaspokot meg a picikeket megkedveltem tobb evtized egyutteles utan.
2023. márc. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kaszáspókot sosem bántok, ha van a házban és rossz helyre szőtte a hálót át szoktam rakni kézzel a sarokba.


Ha bikapók lenne valahogy a lakásban és élve eltudom kapni akkor kivinném a kert legvégére.


Ha rajtam mászna egy ekkora pók összecsinálnám magam.


Amúgy én jobban írtózom a csótányoktól, ágyipoloskától, de szerencsére egyik sincs. Van viszont itthon pókszázlábú/pókvadász, na azt ha látom rendesen megijedek, de nagyon ritkán csapom le, mert hasznos. A pókszázlábú miatt nincs elszaporodva a kaszáspók, de még hangyák sincsenek. Ahhoz képest pedig nagyon ritkán látom őket, úgy két havonta. Nagyon jó miniatűr házörzők csak hát gyorsak és ijesztőek.

2023. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Én igy vettem mikor volt a fürdőben egy nagy fekete szőrös pók

Valami ilyesmi csak épp élő, igazi

[link]


Ugy vettem hogy van egy háziállazom. Néztuk egymást ahogy furdok. Elmentem meloba aztán haza. Es mindig ugyanott volt egész nap.egy idő mulva meg elkezdtem félni tőle és kinyírtam

2023. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*úgy vettem
2023. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nagyon ritkán kerül szembe az ember olyan pókkal ami az életére veszélyes lehet, főleg az otthonában.

Én finoman megfogom és kiviszem a házból. Még nem jött velem egy olyan pók sem szemben, amelyet nem mertem volna megfogni. És ez nem az én érdemem,csupán nagy százalékban ártalmatlanok.

2023. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös szinten 4-es.
2023. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A pókok teljesen hidegen hagynak, bármilyet kiviszek a tenyeremen is. Viszont a békáktól undorodom. Férfi vagyok.
2023. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, szeretem őket. Aranyos kis állatok. :3
2023. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
A pókoktól egyáltalán nem irtózom, a csigákat viszont ki nem állhatom.
2023. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!