Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valami bajom ha egyedül...

Lehet valami bajom ha egyedül nőkét most megyek az utcán boltba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor vannak kint pszichopaták?

Vagy kóborkutyák?



2023. márc. 10. 04:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%

Környék-függő...

Ha teheted, a reggelt várd meg.

2023. márc. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan mehetsz. Én nőként rendszeresen szoktam éjszaka egyedül mászkálni, mégsem kötött belém soha senki.

Egyébként meg ennyi erővel bármikor lehetne bajod. Nem kell rettegésben élni.

2023. márc. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Otthon üres a hűtőgép? Teljesen egyedül viszed a háztartást, vagy esetleg nem akarod az idősödő szüleidet mély álmukból felkelteni?


Párkapcsolatod nem segít napközben élelmiszerrel vagy tisztálkodószerekkel? Esetleg zárkózottabb személyiség vagy és ennélfogva kicsit bizalmatlanabb?


Távolságtartásodnál fogva nem alakult még ki komolyabb kapcsolatod az ellenkező nemmel? Hány éves vagy? Tízes, húszas, esetleg harmincas korosztály?


Napközben nagyon sokat dolgozol és mégsem fizetnek meg annyira, hogy esetleg bejárónőt alkalmazz?


Családsegítő szolgálat átmeneti igénybevétele? Magyar Máltai Szeretetszolgálat? Egyházi segítség? (Átmeneti válsághelyzetre értem utóbbiakat.)

2023. márc. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egyszer már megtámadtak kóbor kutyák.

Egyszet meg kiraboltak.

Inkabb megvárom a kozeli boltokat hogy nyissanak ki.

Nincs senkim. De ha meghalnék akkor meg hogy hivok fel vkit?

2023. márc. 10. 05:23
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nappal is vannak kint kóbor kutyák, csövesek, meg bűnözők, de a te dolgod.
2023. márc. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Próbálj meg határozott llenni, ezt igyekezd megtanulni, akkor valószínűleg nem nagyon mernek kekeckedni. E mellett érdemes és/vagy alapon önvédelmet, gázsprayt használni.
2023. márc. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De nappal már sokan maszkalnak. A kutyák es bűnözők is szabad prédákra mennek. Egyedul egy nő sehol senki.
2023. márc. 10. 06:22
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

A kutya nem támad ok nélkül emberre, bűnözés meg nappal is van. A legtöbb helyen éjszaka is járkálnak emberek.

De ha te ennyire biztos vagy abban, hogy nem vagy hajlandó hajnalban kimenni az utcára, akkor miért írtad ki a kérdést?

2023. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
2023. márc. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Tisztelt Kérdező!


Ha gondolod, én felajánlom a privát levelezés lehetőségét - akár telefonon is segítek. De én budapesti vagyok, leginkább távsegítséget tudok nyújtani. Ha az megfelelne.


Bizonyos mértékig "önfeláldozó" tudok lenni. (Apácának készültem eredetileg.) Leginkább barátnő jelölteket keresek, férfi ismerősöm viszonylag sok van.


Meg tudlak érteni, mert elég sokáig voltam szingli - és most sem vagyok igazán tartósan biztos a bontakozó "pár"-kapcsolatomban. Jelenleg elég instabil a jövőképem a "vőlegény" jelölttel.


Ui: engem is megtámadtak már majdnem kóbor kutyák szabadtéri sportolás közben, de szerencsére a gazdáik időben szóltak...


Üdv:

Középkorú hölgy

2023. márc. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!