Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lett egyről a kettőre...

Hogy lett egyről a kettőre ilyen irtózatosan mocskosul kaki idő?

Figyelt kérdés
Az előbb még hét ágra sütött a Nap, most meg jégvihar márciusban!!! Persze nem akkor, amikor a gyárban rohadok! Hanem amikor fontos elintéznivalóm van.

2023. márc. 10. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Csak kíváncsiságból: hol laksz? Nalunk még süt a nap.

Amúgy mondták, hogy délutánra jön az eső 😕

2023. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fehérváron
2023. márc. 10. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ma szép napsütés volt, aztán szakadó eső, majd nem sokkal később ismét napsütés. Most megint beborult egyébként.

Valóban bolond idő van ma.

2023. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezt úgy hívják: időjárás.
2023. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, közben itt is beborult, bár még nem esik. (Pest)
2023. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Az a gond hogy télen itt max 3 hét tartós hideg volt , a többi langyos és melegrekordos . Ez a mai napi is szélsőséges , 3 hete semmi eső , ilyenkor kinyilnak a viragok rügyek 2 nap múlva lefagynak. A vegyipar a sok méreg víz energiapazarló ágazatok megavárosok elcseszték a légkört .
2023. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetett erre számítani, illetve a záporos csapadék sajátossága, hogy kis területen is belül nagy eltérések lehetnek, egyik településen süt a nap a tornyos gomolyfelhő mellett, odébb pedig szakad a záporeső.
2023. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk percekig szakadt a jég 3 óra magasságában. Azóta pedig végig száraz zivatar van, vagy épp szakadó esővel, pedig ~2-ig remek idő is volt, sütött a nap, majd hirtelen beborult.

(Veszprém megye)

2023. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 ezek szerint nyugatról tarthat kelet felé. Jó tudni.
2023. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Én már esőben jöttem haza, pedig még a cégnél voltam akkor rövidujjúba voltam kint délután. Ez ilyen.. de pár nap és elmúlik a rosszidő.
2023. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!