Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le lehet vetkőzni ilyen fajta...

Le lehet vetkőzni ilyen fajta rossz tulajdonságot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy mindenhez úgy állok hozzá mintha “ismerném”, holott ugye ez nem igaz. Nagyon idegesít mert nagyképűnek és idegesítőnek tartom.

Abból kiindulva, hogy állok a dolgokhoz, nagyon sok mindent nyílván el is rontok ami még zavaróbbá teszi az egészet. Szüleimtől vettem ezt át, innen is vettem észre.. van erre valami módszer, hogy ne gondolkodjak így?


2023. márc. 14. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az tunik lekuzdendonek, hogy figyeled magad, gondolom nagyon fiatal vagy, es ez sokaknal van. Rosszabb tulelemezni, aggodni, feszengeni, szerepet jatszani, mint ezt a szerinted nagykepusegnek tuno dolgot csinalni. Valoszinuleg latszik rajtad, hogy nem vagy az. Majd valtozol, de magatol, nem aggodalmas kontrollal.
2023. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd ki az adott szitu előtt, hogy te ezt nem ismered, de meg szeretnéd tanulni, hogyan is kell csinálni - persze, ha valóban is akarod. Kérdezz bátran. Ezek minnd sokat segítenek abban, hogy a régi énedet levesd.
2023. márc. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!