Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kisugárzásom lehet, ha...

Milyen kisugárzásom lehet, ha sokan jönnek oda hozzám pénzt kérni az utcán?

Figyelt kérdés

#Kéregetnek
2023. márc. 17. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg tutyimutyinak néznek aki bokáig fossa magát, hogy mi történik majd ha nem ad pénzt. Olyanokhoz mennek első sorban akin látszik az elveszettség, a félelem.
2023. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én határozott nő vagyok, de alacsony vékony alkat, hozzám is sokszor jönnek, nyilván ilyen kis kedves külsejű emberekre mennek, vagy tutyimutyikra.
2023. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen Budapesti :d
2023. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Osztom a 3. véleményét, azokra mennek akiktől nem félnek első ránézésre, és azokra akik egyedül sétálnak. 3-4 fős társaságnál még soha nem jött oda 1 db hajlékony sem
2023. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is alacsony, vékony nő vagyok és igaz, hogy mindig akkor jönnek ha egyedül vagyok.
2023. márc. 17. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám soha nem jönnek oda.. pedig úgy elbeszélgetnék velük ennek a szakmának a felépítéséről és a kereseti lehetőségekről..
2023. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5. ezek miatt a hajlékonyak miatt van az, hogy valaki pl. útbaigazítást szeretne, de udvariatlanul, szótlanul elsétálok mellettük, mint aki nem is hallotta.

A belváros közepén sokan vannak, 100 méterenként téged szólítanak le. Én meg kerülőket teszek, megyek inkább a hosszabb úton csak hozzám ne szóljanak. 1-nek adsz, aztán jön a másik

2023. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
45%
Jó.
2023. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Kerdezz vissza hangosan,h mit mondtal,nem hallom?? Ha sokan vannak,ez nem jo neki.


Mindig csendbe csinaljak a fergek.


Vagy lltsd le,h en is penzert megyek dolgozni.



Vagy: lehet zsakot cipelni penzert meg csontokat darabolni penzert. Jossz?


En szetoltom,ha jon egy ilyen gyoker.

Meg megmondom,h ezen a kornyeken senki se fog adni.

2023. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!