Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérgesek lennétek emiatt?

Mérgesek lennétek emiatt?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy ismerősötök, akivel jóba vagytok, és messengeren néha rátok írna mizu stb, beszélnétek vele 4-5mondatot, majd mindig eltűnne? Előben viszont sokkal jobban ellehetne vele beszélgetni.

( engem ez a messenger dolog már egyre jobban idegesít amúgy)


2023. márc. 23. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarna, akkor ne is írjon inkább
Ha előben jobb fej, nem érdekelne
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem beszélnék vele többet. Az egyik ilyen után betelne az a bizonyos pohár.
2023. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Néhány ilyen alkalom után egyszerűen nem válaszolnék neki többet, hiszen egyértelműen csak az időmet pocsékolja. Haragudni nem haragudnék, annyit nem ér, de az is biztos, hogy nem foglalkoznék vele többet.
2023. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék, de nem beszélgetnék vele online.
2023. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Élőben megkérdezném egyszer, miért tűnik el az online kommunikációból.
2023. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Az a normális, ha az ember pl online, vagy telefonon megbeszéli a találkozót, személyesen beszélget.

Aki szüntelen a neten log, fb-ozik, messengeren a semmiről fecseg, az elfecséreli az idejét, életét semmitmondó hülyesegekre. Nem él.

2023. márc. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gyűlölök chatelni. Mi a barátaimmal messengeren csak időpontot beszélünk meg vagy küldünk egymásnak 1-1 hülye cikket vagy mémet. Mással sem használnám többre. Ha valakinek igénye van az online kommunikációra, az is teljesen rendben van, de mi akkor nem egymást keressük.
2023. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék, vannak akik elfoglaltak. Felnőttek vagyunk, néha van olyan random, hogy menni kell csinálni ezt azt
2023. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lennék mérges, mert én sem bírom túlzottan a netes írogatást😅 általános végén, gimi alatt imádtam (ciki, de így pótoltam a hiányos, felületes offline barátságokat, az más kérdés, hogy mennyire volt hatásos), most kifejezetten fáraszt, ha valakivel csak ott tartom a kapcsolatot. Meg nem is mindig van időm és/vagy energiám, kedvem hosszabb pötyögésre.
2023. márc. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!