Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan bunkók az öregek...

Miért olyan bunkók az öregek nagy része Magyarországon?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazért, amiért a fiatalok nagy része bunkó.
2023. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Mert irigyek, hogy nem lehetnek soha többé formásak, izmosak, szexik.
2023. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Az ország 80% buta, suttyó.

Az öregek pluszban is butulnak, ennek a végeredményét látod.

2023. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
64%
Nagyrészt mert magyarország egy nagyon hiearchiában gondolkozó nemzet és a kor tiszteletet követel itthon. Tehát mesterségesen feljebb tolják magukat, de közben tisztában vannak vele, hogy a legtöbb szempontból lényegesen rosszabb helyzetben vannak mint a fiatalok és így a szociális státuszukat erőszakkal próbálják meg bebiztosítani.
2023. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
A nagyszüleim még azt "tanulták", hogy utálni kell az országot. Így nagyjából mindenkit utálnak. Postást, boltost, a kormányt, fiatalokat, öregeket. A családot nem értik, hogy miért nem mentek el, nagyjából csak azt a rokont nem utálják aki elköltözött és nem beszél velük
2023. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Utálom az ilyen általánosító kérdéseket. Ez a kérdés inkább a kérdezőt minősíti.


Arányait tekintve kb minden korosztályban sajnos közel ugyanannyi bunkó van, de egy egész korosztályt lebunkózni tudatlanságra vall.

2023. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Magyarországon a lakosság nagy része bunkó és jóval szerényebb képességű, mint egy külföldi.

Az idősek nagy része meg lélekben előző rendszerben rekedt egyszerű ember, akinek már nem sok köze van a mai világhoz, amit frusztrálhatja is + időskori betegségek stb.

Egyébként jókat szoktam mosolyogni azon, amikor 50 felettiek szidják a mostani fiatalokat. Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy az 50 felettiek a legbunkóbb, legtájékozatlanabb korosztály az országban, aki sokszorosan túlbecsüli a képességeit és nem ismeri a határokat.

Pont nemrég lett elegem abból, hogy az egyik folyóparton odajött hozzám is egy öreg festőművész, és kéretlenül tanácsokat adott meg okoskodott, hogy mit csináljak, komolyan még csak a nevemet sem tudja, de úgy viselkedik, mint ha a tanítványa lennék.

2023. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 nem? Csak néztem egy videót ahol random embereket meginterjúznak az utcán és valahogy az öregebb korosztály nagy része nagyon bunkón küldte el az adott illetőt, míg a fiatalabbak nem.
2023. márc. 24. 14:59
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert fiatalon még reménykednek egy jó életben, és azt hiszik, hogy elérhetőek az álmaik, utána viszont öregkorukra már azt kell megenniük, amit főztek, és az nem tetszik nekik. Ilyenkor jön az, hogy másokat okolnak, téveszméket gyártanak, meg lehúznak mindenkit maguk körül, hogy jobban érezzék magukat.
2023. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert el vannak maguktól szállva, hogy: "Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem is az egész országot!".
2023. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!