Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz,ha minden három...

Mennyire gáz,ha minden három nap után, alkoholt fogyasztok nagy mértékben?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszelős típusú vagyok,sokat dolgozom.gyakran fogyasztok 5,6-sört munka után,(viszont nem mindennap),olyan három nap szünet után szoktam inni,tehát 5,6 sör elfogyasztása után,három napig nem szoktam inni,de utánna igen) úgy érzem jó hatással van rám a sör,nyugodt vagyok,és olyankor mindig találok megoldást,a problémáim megoldására. Mikor nem iszom,folyamatosan ideges vagyok,nyugtalan,és nem tudok koncentrálni semmire.lehet hogy Alkoholista vagyok 23-F
2023. márc. 26. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ.
2023. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pl.egyáltalán nem gáz hogy Te alkoholista vagy...
2023. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hans Pötterman ***** válasza:
67%
Még nem annyira gáz mert magad is 3rzed hogy ez így nem okés. Próbáld a stressz meg az idegeskedés okát megtalálni és azon változtatni miközben hanyagolod a sört.
2023. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál helyette napi 1-et, az még egészséges is.
2023. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!