Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet meg közelíteni egy...

Hogy lehet meg közelíteni egy teljesen antiszoc lányt ?

Figyelt kérdés

Itt lakik tőlem 300 méterre de konkrétan SOHA nem mozdul ki. Kb 2 éve láttam véletlenül…nem beszél senkivel, nem közeledik senki felé, nem jár buliba…azt sem tudom amúgy most jelenleg hol van :d az apja az anyja is ilyen…


De ez a lány annyira különleges…kb nála szebb csajt én még nem is láttam, kitűnő tanuló volt, a családja is (bár soha nem lehet kb látni őket) de teljesen normálisak velünk.


Kb egy ilyen szőke bombázó a csaj…de nem az a szét plasztikázott hülye k..va. Alapból brutálisan néz ki.


A lényeg hogy gyerekkorom óta itt él kb és semmit nem tudok róla, szerintem az hogy randira hívjam az kizárt :d sőt még a házból sem jönne ki…szóval nem értem.


Facebookon kb 2018-ig volt aktív..instája nincs is szóval a net is ki lőve :d ja és amúgy nem halt meg …szerintetek egyáltalán meg lehet? Fogalmam sincs hogyan.


2023. márc. 27. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy. Az ilyen lányokat nagy ívben kerülni kell mert nagyon toxikusok tudnak lenni
2023. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Szőke,bombázó, nem jár sehova,neten nem aktív. Ez tuti kamu😀
2023. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer voltam hasonló szituban. Új albérletbe költöztem és a második nap megláttam egy ajtóval odébb lakó lányt. Annyira az esetem volt, hogy a mai napig nem tudom kiverni a fejemből. Hasonló kaliber mint amit leírtál csak barnában. Utánna kérdezősködtem és ugyanilyennek írták le mint most épp te az adott csajt. 1 évet laktam ott és az idő alatt 2x láttam összesen, másodjára a családjával sétált valahova így nem tudtam leszólítani (de már bánom, hogy akkor nem tettem).

Szerintem sétáltass kutyát vagy valami arra felé kb. abban az időben amikor végezhet a munkával (+az út) ha 1x meglátod azonnal kapd el mert úgy jársz mint én..

2023. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Sok esély nincs azon kívül, hogy becsöngetsz hozzájuk, odahívod és megkérdezed kijön-e egyet beszélgetni. Lehet baromira besülsz, de mást úgyse tudsz. Mondhatod neki hogy a szomszédban laksz, ha nem ismerne fel.


Amúgy biztosan aktív a neten, csak nem ezeken a közösségi oldalakon. Ha ennyire nem mozdul ki, akkor konkrétan a neten él.

2023. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#1 Lepontozták, de ezt egyébként alátámasztom, nekem is ez a tapasztalatom. Van egy ilyen kettősség, erős önbizalomhiány és közben nagy egó. Nem törvényszerű persze hogy ez lesz, csak nem kell ennyire rózsaszín ködben látni.
2023. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
74%
Ne dobálózz az antiszoc szóval, ha nem tudod mit jelent, mert pl egy introvertáltnak baromi sértő. Persze lehet, hogy az, de előbb győződj meg róla. Ez a szülei is ilyenek már gyanús. Nem ismerem a hátterét, hogy van-e náluk mondjuk bigott vallásosság, ami miatt tiltják a lányt a kijárástól, de ez sem zárható ki. Valahova valamikor csak eljár pl bolt, könyvtár. Nyilván ne zaklasd vagy kémkedj utána, de ezt ki lehet figyelni. Ha egyszer valahogy sikerül megszólítani semmiképpen se hívd el egyből buliba vagy kérdezz rá, hogy miért ember kerülő, mert az biztos bukta, hanem próbálj vele közös témát találni és óvatosan felvezetni az ismerkedést. Ha beszélgetsz vele ki fog derülni, hogy a szülei miatt ilyen vagy ez az alap személyisége és, hogy antiszoc vagy csak intro-e, de mindenképpen óvatosan, mert egy rossz szó az ellentétes hatást válthatja ki.
2023. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Locsold meg húsvétkor.


Viccen kívül, miből gondolod, hogy "antiszoc"? Mondjuk a szó amit te keresel inkább az aszociális. Az is lehet, hogy bár kívülről nem látod, de lehet betegség áll a háttérben esetleg trauma, vagy csak szimplán ilyen a személyisége. Nem mindenki vágyik örökké társaságra, de az is előfordulhat, hogy megvan a szűk baráti köre csak te nem látod.

Ha látod véletlenül akkor szólítsd le, elvégre "régi ismerősök" vagytok, aztán reménykedsz, hogy van valami közös pont. Mást nem nagyon tehetsz.

2023. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Az onlyfansba sok melót kell tenni.
2023. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, viccen kívül szerintem te írtad le a megoldást. Locsolkodjon húsvétkor.
2023. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Engem nem zavarna az sem ha beteg…utoljára egy templomban láttam amúgy..körbe kérdezgettem de senki nem tud róla semmit.


Pedig én nagyon szívesen meg ismerném..nem pont azért mert jól néz ki nagyon, de a lelki világa is érdekelne.


Amúgy tényleg nem jár buliba…sem sehova más hova. Ami egyáltalán nem probléma pl mert amúgy én is csak ritkán..na de mindegy nem tudom max az apjával tudok amúgy beszélni :d néha ő ki mozdul

2023. márc. 27. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!