Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált érzést(Fi) vagy...

Introvertált érzést(Fi) vagy extrovertált érzést(Fe) használok?

Figyelt kérdés

(Azoktól várnék választ akik tudják hogy ezek mit jelentenek.)


Röviden az erzeseimrol:

Nagyon tudom sajnalni magam, érzékeny es sokszor szomorú vagyok,de sosem mutatom ezeket másoknak,csak a hozzám legkozelebb állóknak. Nagy az igazsagerzetem és az elfogadás iránti vágyam. Szeretek segíteni az embereknek,az tud esni a legrosszabbul ha fel ajánlom a segitsegemet és mégsem kérik,úgy érzem mintha azzal engem utasitananak vissza. Nehezen mondok nemet,szinte bármit képes vagyok el vállalni emiatt. Azt szokták mondani hogy rögtön látszik az arcomon hogy mit gondolok valamiről megha ezt én észre se veszem. Együttérzonek mondanám magam,de ha van olyan ember aki már elasta magát nalam annak egyáltalán nem érdekelnek a gondjai.

Ha valakire meg haragszok vagy meg bánt próbálom nem kimutatni nehogy megsertsem vele az illetőt.


Szerintem ezek közül amit leirtam sok jellemző a Fi és Fe funkcióra is,nehezen tudom eldonteni melyiket használom.



2023. márc. 28. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Fi
2023. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Én a tiédet nem tudom eldönteni.


Enyém Fi.

2023. márc. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű Fi
2023. márc. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fi.
2023. márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
100% Fi
2023. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfelelesi kenyszer(nem tudsz nemet mondani) Fe de ebból nehéz biztosam tudni.
2023. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ISFJ vagyok (magas Fe- Si Fe Ti Ne) és a következő állításokon kívül ezek mind igazak rám is.


" Azt szokták mondani hogy rögtön látszik az arcomon hogy mit gondolok valamiről megha ezt én észre se veszem. Együttérzonek mondanám magam,de ha van olyan ember aki már elasta magát nalam annak egyáltalán nem érdekelnek a gondjai."


- rólam nem mondják meg mit gondolok / érzek ( csak családtagok)

- ha elássa magát valaki előttem utána is ugyanúgy érdekel mi van vele ( sajnos)


Nem mondom, hogy nincs igaza a többieknek (én nem értek a témához ennyire) ,de most elgondolkodtam egy kicsit. Néha jön ki ISTJ eredmény is ( Si Te Fi Ne), amit szintén nem értek teljesen :( talán ez magyarázhatja

2023. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!