Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen kezdtél el megkomo...

Hány évesen kezdtél el megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amikor elkezdett teljesen benőni a fejed lágya.

Ez a folyamat nálam kb 27 évesen kezdődött mikor már láttam, hogy milyen munkával szeretnék foglalkozni, hol akarok élni, milyen életvitelt szeretnék folytatni. Előtte csak próbálkozásaim voltak sok irányba, amik viszont nem igazán jöttek be, mind munka, mind emberi kapcsolatok terén stb.

Most viszont nemsokára 30 évesen úgy érzem már tudom teljesen mit szeretnék az élettől.


Nem túl késői ez? Mármint vannak rajtam kívül akik szintén ilyen későn érő típusok ? Mert a környezetemben mind azt látom, hogy már 25 körül pontosan tudják mit akarnak számos területen az életben, amire 30 körül lesznek már megvan a bejáratott életvitelük.


Nekem meg csak most jött el az a pont mikor már tudatosan az irány felé indulok amit tényleg szeretnék. Hogy 30 évesen lesz először olyan munkám amiben ki tudom hozni magamból a legtöbbet, hogy most kezdem el tudatosan keresni magam mellé az olyan barátokat akikkel azonosulni tudok életfelfogás, hobbi, munka terén... és párkapcsolatban is most tudom már, hogy milyen lányra vágyom.

Mennyire gyakori, hogy valaki ennyire későn érő típus? Ha van időd kifejtheted a saját életedből vett példákat is.


29/F



2023. márc. 29. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek máskor jön el ez az időpont. Természetes, hogy vannak korán és későn érő típusok
2023. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jött el, de nem is akarom. 40+F.
2023. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor lett házam.
2023. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor történik ez meg, amikor elveszted egy közeli hozzáratozódat.
2023. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Nem vesztettem el senkit.

2023. márc. 29. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
36 éves 2 gyerekes anya vagyok, még nem jött el
2023. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
27%
Ilyen szempontból nagyon korán, már kisiskolás koromban szilárd elképzeléseim voltak pl. arról, hogy el akarok költözni minél hamarabb, hogy tovább akarok tanulni, mivel szeretnék foglalkozni de utóbbit kétszer is megvétózták a körülmények sajnos. 11-12 évesen már ügyeket kellett intéznem a szüleim helyett, sok felnőtt dologra nekem kellett figyelni, mert ők csesztek rá. De pl. sokáig gyerekként definiáltam magam még tiniként is, amikor a kortársaim már felnőttesebbek akartak lenni, én abba nőttem bele, hogy amíg eltartanak, addig gyerek vagy. Az ilyen tipikus tini dolgok, buli, szerelmek, divatozás stb. is kimaradt az életemből, amíg otthon kellett élnem, elfogadtam, hogy a szüleim határozzák meg, hogy hogy nézek ki, hova megyek, ami miatt a többiek szerint gyerekes voltam.
2023. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30
2023. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sose keso.

Teljesen jo a 30


Van aki sose…

2023. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Nálam az élet területeit nézve különböző életkorokban került erre sor. Az első csemetém születése nagyot lendített a család mindenhatósága szempontjából. Aztán a krisztusi kor, vagyis a 33 év hozta el azt, hogy kezdjem komolyan venni a testi épségemet, vagy az egészségemet. 40 évesen vidékre költöztem, ez megint merőben új távlatokat, más preferenciákat lökött elém. Mint pl a környezetem és vele a bolygó védelme.50 körül kezdtem komolyan venni a pénzt. Stb
2023. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!