Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják a másikat?

Miért bántják a másikat?

Figyelt kérdés

Nem ertem eskuszom, miert kell bantani a masik embert, egyszeruen miert lelik az emberek abban oromuket, hogy masokat bantsanak, viccelodjenek es megalazzak?

Komolyan mondom, hogy nem ertem az embereket.

Olyan nehezen tudom elengedni azt, hogyha megbantanak vagy esetleg viccelnek a kulsommel/tulajdonsagaimmal..

Van valaki rajtam kivul aki napokig ragodik azon ha megbantjak?



2023. márc. 30. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Ezt mondom, hogy az alatta lévők is gonoszak. Ha meglett volna rá a lehetőségük, ugyan úgy belémrúgtak volna. Ők is megérdemlik a szenvedést. Ugyan olyan emberek, mint akik régen bántottak. Semmivel sem mások.

Ebben a világban semmi ok nincs jónak lenni. A nyíltan gonosz ember legalább őszinte. A jó ember meg leplezi a gonoszságát.

2023. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Értem amit írsz,csak szerintem azért túlzásokba esel.Személyes példa:Mostani főnököm előtt volt két másik.A régi kettővel jól kijöttem,láttam,hogy nem néznek le,nem gáncsoskodnak.Nem rúgtam bele egyikbe sem,persze nyilván alattuk voltam,de nem ezért nem tettem meg,hanem mert meg sem volt bennem a szándék.A mostani főnök a kezdetektől egy bunkó,lenéző,szúrkálódó ember.Sokszor személyes kényelemből még a munkát is hátráltatja,nemhogy előrefelé vinné.Nem tudok róla,hogy okot adtam volna rá,hogy élből így bánjon velem,és szinte mindenkivel,aki őalatta van.Tudom,hogy sz...r az élete,biztos,hogy őt is sokan bántották,egy sérült,komplexusos ember.És ez nem vád,az évek alatt elég tisztán kirajzolódott a kép róla.De meguntam,hogy nem is akar máshogy állni az alkalmazottakhoz.Már nem vagyok szorgalmas,nincs meg a tiszteletem felé,mert nem nagyon van mire.A kötelező nyolc óra munkát megcsinálom,mert ezért kapom a pénzem,ezen kívül tojok az egészre.Megtehetném én is,hogy belerúgok a takarítónőbe.Mert az a munkája,hogy összetakarítson utánam.De vagy normális stílusban megkérem,vagy én magam összetakarítom.És a pár év alatt még egyik sem b...szott ki velem.Szóval csak azt akarom mondani,hogy lehet így is.

2023. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A bosszúnak be kell teljesednie. Ez még mindig sokkal kevesebb, mint amit érdemelnek. A gyűlöletemnek nincs határa.
2023. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

én nem állok bosszút. sokkal több és jobb dolgom van annál. nem pocsékolok időt és energiát.

tervezgetem a jövőmet, gelújítok, jobbá teszem a tesóm életét, hobbizok ( tesómmal játszok, rajzolok) és japánul tanulok.


most kezdenek belém kötni a munkatársaim mert én egész nyáron dolgoztam és újítottam, míg ők csak nyaraltak. most tanulgatok még a melóban is. irigyek és lusta dögök.Önimádók és mindenkire irigyek, mindenkit útálnak. nekem ott a bátyám akit bírok és nekem ennyi bőven elég. értéktelenek számomra azok akik csak irigyek és bunkók.


nem leszek sem velük sem másokkal bunkó. mégha feljebb kerülök akkor sem.


japán tanulgatasom és kis ismertségi körökből megtanultam rég a feltétel nélküli szeretetet, elfogadást, megértést és tisztelet adást, mégha én nem kapom meg ezeket másoktól.

2023. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!