Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a három dolog ami a...

Mi az a három dolog ami a legjobban ki tud akasztani?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 00:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
39%

Panaszkodó, jajgató, nyilvánosan haldokló mártírok, akik, ha odamegyek hogy akkor átveszem tőlük a munkát ha ennyire nem bírják, azt mondják hogy "jaaaj hagyjad, csinálom én". Akkor csináld, ne panaszkodj.


Életképtelen emberek. Ékes példája: rendszeresen látom hogy facebookon hirdetik a webshopukat az antikváriumok. Megnyitod a linket és ott van középen, jó hogy ki nem szúrja a szemed, hogy "keresés". Csak be kell írni a címet és kiderül hogy megvan-e nekik. Ehelyett mindig van vagy 100+ ember akik a hirdetés alatt kommentben írják hogy "x könyvet keresem, az megvan???"


Azok akik időzített bombaként élnek és random embereken töltik ki a bennük felhalmozódott dühöt, általában ordítással. Ha valaki ennyire feszült akkor menjen pszichológushoz, vagy járjon el futni, vagy tudom is én, de ne rajtam élje már ki a nyomorát.

2023. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 robetko ***** válasza:
83%
Hiába vagy lepontozva akkor is te vagy a király 24-es!
2023. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
84%

32

Köszönöm szégyen. Megtisztelő.

2023. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!