Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na most mindenki utál..szerint...

Na most mindenki utál..szerintetek ezzel hátrébb kerül az ember?

Figyelt kérdés

Tehát régen (vagyis eddig) egy jószívű, segítőkész, empatikus ember voltam…jól át is b..ak folyamatosan…meg mindent elnéztem, azt is ha az arcomba nyomták az alázást. A nők is folyton hülyének néztek…na és én kiakadtam az utóbbi időben, agresszív vagyok (nagyon) aki beszól egy az egybe megverem, edzeni is járok…ezért is utálnak, vettem egy kocsit (pedig nem 20 milliós) de ezért is páran gyűlölnek.

A nők ugyan úgy hülyének akarnak mondjuk nézni csak már egyáltalán nem is foglalkozok velük…szóval az a pletyka megy hogy b..i vagyok.


Egy kis városban lakok itt azért meg érzi az ember ha nem nagyon kedvelik…az ismeretlen emberekkel jobban kijövök már mint a saját rokonokkal, egy barátom sem maradt, egy haverom sem…


Csak arra gondolok hogy ez amúgy most egyáltalán rossz e vagy jó…úgysem voltam jó senkinek most meg…pláne. Így gondolkodtam ezen csak. Ti hogy vagytok ezzel?


2023. márc. 30. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha te így boldog vagy akkor biztos jó, ha nem akkor meg nem. Egyébként a bántalmazást jobb helyeken büntetik
2023. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kaptam is már büntetést :d boldog…soha nem voltam mondjuk, boldog perceim voltak csak
2023. márc. 30. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ezaz! A sok nyomorult ember így cseszi el a rendes, jószívű embereket, így lesz mindenkiből egy idegbeteg barom idősebb korára.. én is ugyanezt érzem, ugyanilyen voltam, és addig csesztettek, meg kihasználtak, hogy elpattant bennem a húr. Undorító ez..
2023. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként folyamatos boldogság nincs, aki azt mondja, az elmebeteg. Vannak jó és rossz dolgok, ez a normális.
2023. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
tehát a naiv kis hülyéből agresszív kis mitugrálsz lett, ezt nevezem én jellemfejlődésnek! nem tudom miért használják egyesek a jószívűt meg a segítőkészt szinonimaként a balekra.
2023. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Tipikus, mindig mindenért a társadalom a hibás, ugye. Összeversz valakit az utcán, azt a többi embert okolod ezért, hogy #dehátőktettekengemilyenné...Ok, csakhogy ez a bíróságot marhára nem fogja érdekelni, és ülni fogsz.
2023. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


"jól át is b..ak folyamatosan…meg mindent elnéztem, azt is ha az arcomba nyomták az alázást. A nők is folyton hülyének néztek"


Szép társadalom, mondhatom!

2023. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak problémái és kap minden ember megalázást is bőven, de mégsem lesz mindenki agresszív barom. Ha ez teljesen komolyan írtad és így viselkedsz akkor veled van a baj nem mindenki mással. Ettől még mondjuk nem probléma, hogy mindenki utál, ha te elégedett vagy ezzel a helyzettel.
2023. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg változtass környezetet, és nézd meg, ott hogy teljesítesz?
2023. márc. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!