Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon eltérek a...

Szerintetek nagyon eltérek a kortársaimtól?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sose volt párkapcsolatom, nem is szeretnék, a fiúk/lányok hidegen hagynak, utálom az alkoholt, soha életemben nem próbáltam ki a cigit, nem is szeretném, nálam nagyobb introvertáltat keresve sem lehet találni, szóval egyszer sem voltam életemben semmilyen bulin egyedül.

Szeretek egyedül lenni, egyedül vásárolni, sétálni, egyszóval bármit szívesebben csinálok egyedül, mint kortársaimmal, vagy úgy általánosságban emberekkel. Vannak iskolai barátaim, de velük iskolán kívül nem tartom a kapcsolatot, mivel nem igénylem. Szabadidőmben olvasok, rajzolok/festek, origamizok, filemeket/sorozatokat nézek.

Apám azzal zargat, hogy nem szocializálódom, meg, hogy a baráti kapcsolatok nagyon fontosak, és nem érti meg, hogy én miért nem megyek soha sehová. Szeretem, ha figyelmen kívül hagynak nagy társaságokban, szeretem a háttérből figyelni a történéseket. Hobbiszinten érdekel a csillagászat, meg úgy az asztronómia. Szeretem a történelmet, az irodalmat és a művészeteket. Imádom a klasszikus zenét. Mélyen érdekel a filozófia és a pszichológia, majd pszichológus szeretnék lenni.

Szeretnék majd könyveket írni.

Nagyon szeretném, ha lenne valaki, akivel át tudom beszélni az elméleteimet, életről, sorsról és mindenféle filozófiai dolgokról, de ilyen személyt kortársaim között még nem találtam.

Szerintetek nagyon kilógok a sorból?



2023. márc. 31. 13:27
 1/7 anonim válasza:
15%

Ilyen lány kellene nekem, ha fiatalabb lennék pár évvel.


A mai világvan nincs olyan, akik kilòg…


Simán találsz hasonló gondolkodású embereket…

2023. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lógsz ki, bármennyire is hihetetlen, de rengetegen vannak hozzád hasonlók. Nincs is ezzel semmi gond.
2023. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, kilógsz a sorból, bár szerintem jó értelemben véve. Ha szeretnél valakivel beszélgetni és ehhez nem igényled a személyes találkozást, akkor nyugodtan írj rám privátban.
2023. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kroms ***** válasza:
0%
Nőként? Igen. A nők nem véletlenül szinte mind extrovertáltak. Ha valaha is szeretnél saját családot, muszáj lesz előbb-utóbb társat keresned, az óra pedig elég gyorsan ketyeg nálatok.
2023. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem egy átlagos 17 éves vagy az biztos. Viszont nem is lógsz ki olyan nagyon a sorból, ráadásul érdekes hobbijaid is vannak.
2023. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
pont ugyanolyan vagy, mint kismillió másik "borzasztóan különleges" tini... és ha mondjuk kicsit lejjebb adnál az egóból meg a sznobizmusból, lehet hogy találnál is oylan kortársat, akivel tudsz nagyon emelkedett beszélgetést folytatni. csak ehhez nem önmagad tökéletes és hibátlan mását kéne kutatni, hanem kicsit elfogadóbbnak lenni.
2023. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lógsz ki annyira, sokan vannak ilyenek. Az unokaöcsém is ilyen, csak ő azért el-eljárkál a barátaival néha napján.
2023. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!