Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők... Mit gondoltok erről?

A nők... Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A nők a saját elnyomásukat valóban a férfiaknak köszönhetik? A történet: A TikTokon egy nő nyilatkozott, hogy undorító, amikor a nők egymást elnyomják és megszólják, bántják egymást mindenért, mert nem kéne a férfiak mellé beállni.


Az tény, hogy sajnos elnyomás érte a nőket, de nem hiszem, hogy a férfiak hibája, ha a nők egymás között furakodnak, bántják egymást.



2023. ápr. 1. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez nyilván nem a férfiak hibája. Az, ha valaki egy áskálódó, rosszindulatú, féltékenykedő paraszt, nem fogható rá senki másra, az a saját szegénységi bizonyítványa. Vannak rossz emberek (jelen esetben szexista férfiak) de ez nekünk sosem ad indokot, hogy mi is rossz embereké váljunk.
2023. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy néhány nő beáll kápónak a férfiak mellé, még a férfiak miatt vannak elnyomva a nők.
2023. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát bizony nem csak szexista férfiak vannak, hanem sajnos vannak idióta szexista nők is. Ezt szokták "tanult szexizmusnak" nevezni. Ez inkább az ugynevezett pick me girl szegénységi bizonyítványa.
2023. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagyok, a nőknél borzasztóbb lény nincs. Mindenre féltékenyek,bármid van. Tudnék mesélni,hogy csak pusztán azért,mert magas,vékony,sportos vagyok, miket kaptam az elmúlt 20 évben nőktől. És a legrosszabb bennük,hogy álszentek,a sok frusztrációt a cukiskodással próbálják leplezni. Közben bizonyos szempontból szívósabbak,mint a férfiak, manipulálni is jobban tudnak. A meleg férfiakat 100%-ban megértem, nem tudnék nővel élni.
2023. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Edukaljatok magatokat. Kb. Az idők kezdete óta a nőkbe van nevelve, hogy ők az elnyomottak. A huszadik századig kellett várni, mire egyáltalán szavazati jogot kaptak. Még évszázadok kellenek ahhoz hogy kiirtodjon ez az elnyomás, és igen, főleg ha ilyen tanulatlan emberek a saját nemük ellen kampányolnak, mint a 4-es versenyző.
2023. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

5-ös, és valószinűleg nem véletlen voltak úgy azok az évezredek, ahogy voltak😂

Valamiért így láthatták helyesnek az elődök a világ minden pontján?

2023. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

#6 Azért látták így "helyesnek" a férfiak, mert baromi kényelmes nekik az, ha a nő ganyézik alóluk, mos, főz rájuk, gondoskodik róluk, a kölykökről, az idősekről és szétteszi a lábát, amikor a hímnek b.szhatnékja van. Eközben persze kussol és szó nékül csinál és elvisel mindent, mert ha nem, akkor a fizikai erőfölénnyel visszaélve sz.rrá lesz verve.


Mit gondolsz, miért van annyi szingli nő most, hogy már dolgozhatnak és nem kell egy hímet elviselniük ahhoz, hogy tudjanak mit enni? Azért, mert rohadtul nincs szükségük a fent felsoroltakra.

2023. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem ezt az egész felvetést; az hogy néhány nő bunkó más nőkkel mitől lenne elnyomás? Miért kéne egyáltalán külön megvitatni, hogy vannak bunkó nők? És mégis ki okolja ezért a férfiakat?

Ennek olyan "nincs jobb dolgom, szóval felmengyek a netre hülyeségeket beszélni" szaga van.


:D

2023. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen, azért látták helyesnek mert a férfiak tudtak harcolni mivel fizikailag a testük jobban megengedi ezt, míg a nők ezzel szemben gyűjtögettek.. 'csak arra ' voltak képesek. Nem tudom feltűnt e hogy mennyi erőszak van a mai világban is ugyanis ez fejezte ki az erőfölényt, amit még egyesek ma is alkalmaznak.


Van egyébként egy tudományos kutatás arról hogy a nőket azért bélyegezték boszorkánynak meg égették őket máglyán, mert a férfiak nem voltak képesek elviselni hogy a nők ki tudnak alakítani baráti kapcsolatot.


Sajnálom hogy itt vannak olyan nők akik még mindig félnek kifejezni a saját gondolataikat,vagy nem képesek gondolkodni, és a miatt inkább a saját nemüket nyomják el.

2023. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

7-es, évezredeken keresztül, mindenhol a világon? Ühüm, értem😂

Gondolom egy két helyen azért megpróbálták, csak balul sült el a dolog, aztán inkább visszatértek a férfiuralomhoz😂.

6#

2023. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!