Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ijesztő a gondolat, hogy a...

Ijesztő a gondolat, hogy a szüleid egyszer, végleg elmennek?

Figyelt kérdés

A szeretteid akiket szeretsz, soha többé nem látod majd.


Engem nagyon nagy félelemmel tölt el, egyszerűen kíváncsi lennék, hogyan lehet feldolgozni érzelmileg.


2023. ápr. 7. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez az élet rendje számomra ez nem ijesztő.
2023. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg előbb dobom fel a pacskert, mint szüleim, úgyhogy nem, nem iJesztő nekem.
2023. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szüleik és az ő és az ő szülei is meghaltak.


Könnyebb ha az ember nincs egyedül, hanem vagy egy párja jobban fogalmazva egy társa, akivel kölcsönösen szeretik egymást. Vagy barátok, jó kollégák.


Ha az embernek csak a szülei vannak, úgy sokkal nehezebb az elvesztésük.

2023. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

igen :( . 34 vagyok van parom, gyerekem de nagyon kozeli a kapcsolatom a szuleimmel (akkoris ha elvaltak es egymast utaljak szoval kozos unnepek nincsenek mindig vagy itt vagy ott) de nagyon jo emberek, nekem legalabbis. tamogatnak lelkileg anyagilag allandoan.


szerencsere van egy hugom , 6 evvel fiatalabb. szerintem egy tesverpar ilyenkor nagy mentoov amikor a szulok meghalnak. az ember nem erzi magat annyira egyedul. en ezert mondom mindenkinek akinek csak egy gyereke van...nagy ajandek a gyereknek egy testverpar...szerintem a legnagyobb amit egy szulo tehet

2023. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2023. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez nem, hisz leéltek egy hosszú életet. Az viszont, hogy másról sem szólnak a hírek, csak egy "lehetséges atomháborúról" jobban megrémiszt. Akkor nem csak a szeretteink fognak meghalni.
2023. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem
2023. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy írtad át a már kirakott kérdésedet? Előbb még „Ilyesztő”-vel kezdődött a kérdésed, és vagy 2-3 komment törlésre került. Ilyet én még nem láttam...
2023. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy szubjektív igen-nem kérdésnek, ha az igenek fel vannak pontozva, a nemek meg le?
2023. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a kérdező az éremnek csak az egyik oldalát látja.
2023. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!