Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utállok másokat boldogna...

Miért utállok másokat boldognak látni?

Figyelt kérdés
Erre nagyon is kíváncsi vagyok már régóta. Már vagy 2 éve idegesít ha másokat boldognak látok, és élvezem ha mások szenvednek. Élvezem látni hogy mások szenvednek. Sokszor erősebbnek érzem magam ez miatt.

2023. ápr. 11. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Az elsőt azért, mert ronda irigy vagy.

A második súlyosabb: mert velejéig gonosz is vagy.

Önbizalmad meg alig van.

Itt pszichológus kell, de gyorsan.

2023. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok irigy kicsit se.

2. Gonosz? Ezt kifejtenéd kicsit jobban? Nem értelek...

3. Önbizalmam nemtudom mennyi van

4. Van pszichológusom 😒

2023. ápr. 11. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De, irigy vagy mások boldogságára, csak nem vagy hajlandó bevallani még saját magadnak se.
2023. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Az irigység meg alap, amit a 3-as mond. A szadizmus meg sosem magától alakul ki. De ahhoz, hogy erre rá gyere, ahhoz az elmédnek fel kellene azt a gátat engedni, ami az emlékeidet most is keményen blokkolja és nem engedi emlékezni. A pszichológusod meg elég gyenge ha ezt a minimális alapdolgot még eddig nem említette meg neked.
2023. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, legalább nem köt belém az is.
2023. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mások boldogsága csakis akkor zavarhat, ha irigy vagy. Más lehetőség erre nincsen.

Ha pedig élvezed a másik szenvedését, akkor tényleg gonosz vagy, vagy szadista. Attól függ, hogy szeretnéd-e, hogy szenvedjen, és ezért teszel is - vagy pedig nem csinálsz semmit, csak élvezed, ha valaki szenved.


Ha van pszichológusod, és erről még nem beszéltél vele, akkor éppen ideje van!

2023. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6.-nak:


Ritkán teszek is érte de általában csak nézem és boldoggá tesz. Hát legyen, majd beszélek vele erről.

2023. ápr. 11. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sose értettem ezt az irigységet, én sok embert irigyelek, de ettől nem akarok rosszat neki, csak én is szeretnék abba a helyzetbe lenni.
2023. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van pszichológusod, ezt mindenképp beszéld meg vele.

Szerintem nagyon fájhat neked valami, ha zavar mások boldogsága. Sajnállak.

2023. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!