Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha lelkiismeretf...

Mit csináljak ha lelkiismeretfurdalásom van, amiért elültem a vonaton?

Figyelt kérdés

Ma reggel ültem az üres vonaton reggel, és már messziről hallani lehetett valahonnan ordítozást, és zsibongást.


Felszállt egy cigány család, 2 szülő + kettő gyerek, és leültek másik oldalon mellettem lévő 4-es helyre.


Nem volt velük semmi gond, nem kezdtek el balhézni meg semmi, annyi, hogy ugyanúgy hangoskodtak, a telefonjuk max hangerőn volt, meg a kisgyerek folyamatosan nézett valamiért, de semmi balhé nem volt, vagy bármi.


Én mégis fogtam magam, és átmentem egy másik kocsiba, és mindezt azért gondolom mert cigányok voltak, mivel más okom így utólag belegondolva így nem lehett, pedig nem tartottam magam eddig rasszistának.


Nagyon rossz érzés van bennem és nagy bűntudat, hogy így cselekedtem, és bennük ezzel lehet rossz érzést keltettem, nagyon bánt az egész.


2023. ápr. 15. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha max hangerőn van a Telefon ész szól is az felőlem kínai vagy afrikai vagy indiai vagy krokodil tuti nem maradok ott... A metrón is arréb megyek ha valami vernyákolós beszédhang idegesít...
2023. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Kinek ártottál?
2023. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, hogy cigány e vagy sem. Ha hangoskodnak elül az ember. Te fizetsz a nyugodt utazásért. Ezért nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen.
2023. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Te a viselkedèsük alapjàn döntöttèl ìgy!

Nem èrtem mit kell ezen lelkizni!

2023. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene lelkiismeret furdalást érezned? Zavartak, te nem kötöttél beléjük, csak átültél máshova. Jogod van hozzá.
2023. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból elülök a hangoskodó emberek mellől. Ha nem képesek rám tekintettel lenni, akkor a társaságomra se tartsanak igényt, ennyi. Szóval nem rossz dolog amit csináltál, és ha ők ezen megsértődnek, hát az ő bajuk, máskor legyenek figyelmesebbek. Sürgősen szokj le arról, hogy lelkiismeret furdalásod van, ha nem erőlteted számodra kényelmetlen szituációkba magad, mert jaj ez a másiknak hogy esik.
2023. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
te most provokálsz ?
2023. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Le lehet pontozni, de én erre mondom azt, hogy tipikus orkok.. nagyhangúak, zajonganak, nincsenek tekintettel másokra.. Ilyet olyan ember nem csinál akibe szorult egy csepp illem. Szerintem nem baj, hogy odébb mentél.
2023. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha már megbántad; akkor engedd el ezt a dolgot.
2023. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer egy duci lány mellől keltem fel a buszon, és leültem máshova. Azért mert kisebbségi komplexusom volt és magamra emlékeztetett. Nem fogadtam el, hogy van rajtam is súlyfelesleg. Én nagyobb bunkó voltam, mint te, mert ők hangoskodtak, ők adtak rá okot, de a lány mellettem nem.

Bunkó voltam ezzel igen, tudom, ez már diszkrimináció volt a részemről, pedig duci barátaim is vannak, velük mégsem csinálom ezt, mert őket ismerem, szeretem. De azon az egy rosszabb napomon, suttyóként viselkedtem.

Megbántam, remélem nem vette magára a lány, de szerintem már ő nem is emlékezne rá.


Aztán csináltam tovább a dolgom, ennyi, visszaforgatni már nem tudom az időt. Élj te is tovább.

2023. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!