Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahely (munka), illetve...

Munkahely (munka), illetve lakás/ingatlan kapcsolatában melyik jellemző rátok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Olyan sokat dolgozok (gyakran túlórázok is), hogy kerttel nem lenne időm, energiám foglalkozni, ezért lakásban élek.
Sokat dolgozok (gyakran túlórázok is), de a kertre mindig szánok időt.
Nem dolgoznék olyan helyen, ahol nagyon sokat kell dolgozni, pláne túlórázni is, mert akkor nem lenne elég időm a kertre.
Nem dolgoznék olyan helyen, ahol nagyon sokat kell dolgozni, pláne túlórázni, de nem a kert miatt, mert az nincs (és nem is kéne).
Egyéb, leírom.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A Gyakoris válaszokat ismerve, betehettél volna egy olyan opciót is, hogy:


"Annyi pénzt keresek 22 éves havonta az IT szektorban meg a befektetéseim által, hogy a villám parkját a kertészeim gondozzák."

2023. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgozóm, erőn felül "kinlodok" a kerttel. Sok látszatja nincs, de ha van idom, élvezem, ha nincs, akkor is örülök, hogy körülvesz. Nem költöznek az időhiány miatt lakásba, bezárva ereznem magam
2023. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
* 22 évesEN
2023. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat dolgozom, de mivel kertes házra nem telik, így marad a panel amit annyira utálok, hogy akkor már inkább maradok bent tovább dolgozni.
2023. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgozom, de ha egy csomó szabadidőm lenne, azt sem kertészkedéssel szeretném tölteni. Mindig mondom, hohy nekem csak akkor lesz kertes házam, ha kertészre is lesz pénzem 😀
2023. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért élek lakásban, mert ezt tudom megfizetni (konkrétan egy szobát bérlek), vannak kis növényeim az erkélyen a ládákban, de egyébként adnám, ha lenne kertem, nevelnék édesburgonyát, paradicsomot, mert ezeket nagyon szeretem, de aranyáron vannak.

Gyerekkoromban sok időt töltöttem a kertben, meg a szántón a nagymamámmal, annyira szerettem, hogy még a kertésznaptárat is mindig kikönyörögtem a szüleimtől minden évben. Viszont a szülői házba nem költöznék vissza, egyrészt nem tudnék olyan jól kijönni a szüleimmel, mint a random lakótársakkal, akik pont leszarják, mit csinálok, másrészt ott se munka, se szórakozási lehetőség, se emberek akikkel össze tudnék barátkozni (komolyan, ismerem mind a 300 lakost, a fele a rokonom, egyikkel se lettünk barátok 18 év alatt), szóval inkább beáldoztam a kertet, de cserébe van munkám, barátaim meg életem.

2023. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk házunk van a feleségemmel. A kertben zöldségeket termesztünk, kb. mindent. Átlagosan napi 1-1,5 órát kell vele foglalkozni, de bődületesen sok pénzt megspórolunk vele, továbbá finomabb is, mert nincs agyonvegyszerezve.
2023. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!