Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van transznemű ismerősötök?...

Van transznemű ismerősötök? Mi a véleményetek róla és tágabb értelemben a transzneműekről?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Van 2 ilyen ismerősöm, egyébként se százasok.

Valszeg innen ered ez az elmebaj is.

2023. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Nekem szerencsére egy sincs. Borzasztó is lenne.
2023. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem csak ilyen nembináris, vagy milyen ismerősöm van. Nem beszélünk sokat, mert tipikus "netes agya" van. 0 önálló gondolat; arról szól a világnézete amit épp twitteren vagy tiktokon, vagy az anyám kínján látott.
2023. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Van. Nekem semmi bajom nincs velük. Emberek.
2023. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen, van

Nagyon közel áll hozzám, nagyon intelligens, kedves, bármiről tudok vele beszélni.

És úgy általában az összes LMBTQ+ ember sokkal jobb személyiségű (az eddigi tapasztalataim alapján)

2023. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

"úgy általában az összes LMBTQ+ ember sokkal jobb személyiségű"


😂😂😂😂😂

2023. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1222..


Itt van a jobb személyiség 😂


Az egyik nagyobb retardált, mint a másik 😂

2023. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Van egy transznemű ismerősöm, akit személyesen is ismerek, nem csak a netről. Sokkal boldogabb, amióta nőként él. Tanult ember, multikulturális cégnél dolgozik, megbecsülik. Előadásokat is tart. Van olyan kollégám, aki most gondolkodik el a nemváltáson, de évek óta agyal már rajta, szóval nem hirtelen elhatározásról van szó nála. Mostanra jutott el addig, hogy lépni szeretne már az ügyben, és bánja, hogy mondjuk nem korábban jutott erre az elhatározásra. Ő is tanult, programozásban nagyon ott van. Ő amúgy évek óta már szinte nőként öltözik. Hosszú a haja is, csak időközben megőszült már kicsit, pedig ő is csak negyvenes, mint én. Na róluk mondhatom el, hogy olyan transz ismerősök, akik valóban ismerek. Van még sok ismerősöm, de ők a neten keresztül, sosem találkoztunk. De nekem nincs rossz véleményem róluk, mert emberként nézek rájuk is. Nálam alapból nem számít rossznak az, ha valaki másnak éri magát. Aki ezt nem érti, az sosem fog erre pozitívan reagálni, ahogy fentebb is látszik. Ez van. Ha ők így boldogak, ám legyen. Én akkor is az embert fogom bennük látni.
2023. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os és 7-es.

Ha végig elolvastad volna, akkor láthattad volna hogy azt is hozzátettem, hogy az eddigi tapasztalataim alapján


Üdv: 5-ös

2023. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
egyik barátom akar férfi -> női szociális tranzíciót + HRT később ($$$). korában semmi nőies nem volt benne, legfeljebb nagyon alapvető jellemvonásokban volt nőiesebbnek mondható. mindent végigzongorázott, nem akart ilyesmit, a neveltetésével ellenes volt, és végül mégis ennél az opciónál lyukadt ki. ő is sokszor hivatkozik internetes tudásra, csak őt ha valami érdekli, nem twittert olvas, hanem tiszta forrásból tájékozódik. vitatkozni lehet vele értelmesen bármiről, nyilván nem mindenben fogunk egyetérteni, de ha valamit nagyon be akar láttatni, legalább meghivatkozza. azt, hogy ő fontosnak és talán egyedüli megoldásnak tartja a tranzíciót, abban nem vitatom. részben miatta, nagyobb részben ettől teljesen függetlenül sokat olvastam erről, és most már belátom, hogy értelmetlen abba belekötni, hogy valaki diszfóriás, és nem lát egyéb kiutat. azt nem tudom, hogy fog valaha nőként passzolni. az sem látom át, hogy miért kéne egy transzszexuálisnak sztereotipikus nőként kinéznie. mostanában nem beszéltem vele, úgyhogy nem tudom, mi a véleménye jelen állás szerint ezekről a dolgokról. úgy gondolom, hogy ő jobban benne van a témában, és nem fog értelmetlen döntéseket hozni. vitatkozni sok mindenen lehet, aztán még is vannak dolgok, amiket úgy csinálnak az emberek, ahogy. ha egy konzervatív érvelhet ilyesmivel, akkor konzervatív nézet ellen is lehetne így érvelni. miért csinálják azt és ahogy, akiknek a fél élete e körül forog, és egy csomót gondolkoznak a saját kilátásaikon?
2023. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!