Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon verekedni akarok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, hogy nagyon meg akarok verni valakit és ezt vissza is kapni.

2023. ápr. 27. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Tele vagy energiával.járj kikéozésekre kick box vagy mma vagy vmi
2023. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Na fogadjunk te is valami hülye csaj vagy, dettó mint a nővérem. Bár ő visszakapni nem akarja.
2023. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor gyere én itt vagyok neked. LMAO!
2023. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szegedi vagy akk gyere verekedni
2023. ápr. 27. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Túl frusztrált vagy.
2023. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 kifejezetten az vagyok, de esküszöm minden féle kezelést és próbálkozást képzelj el amik után én ott vagyok, hogy csak verekedni akarok.
2023. ápr. 27. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Box,egyéb küzdősport is volt? Engem a box lenyugtatott.Lehet van benned mélyen egy vagy több sérelem,bántottak,és nem tudtad megvédeni magad?
2023. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tele vagy felesleges energiával, vagy ki nem elégített érzésekkel, valahogy másképp kellene levezetni az energiáidat, kezdjél el sportolni valamit, esetleg bokszolj, vagy birkózz. De ha csak egyszerűen leülnél, és elkezdenél egy jó regényt olvasni, az is sokat segítene, mert amit ott olvasol, a szereplőkön keresztül kiélheted azt, ami neked nem sikerült. Ajánlom Jack London könyveit, például a Vadon szavát. Ez nem pont olyan, mint amire céloztam, de szerintem mindenkinek tetszhet.
2023. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kamaszkorban erős agresszivitás jellemző az emberre. Valaha ez a leválasztás utáni túlélést biztosította.
2023. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na majd egyszer amikor jól megver valaki akkor utána nem akarsz majd többet verekedni, ebben legyél biztos
2023. máj. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!