Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért várják el ezt a nők?

Miért várják el ezt a nők?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rendes haverom. De amikor elhívtam valamelyik héten szórakozni, azt felelte, hogy megkérdezi a barátnőjét.


És így magamban felmerült a kérdés: Ez most komoly ? Miért kéne megkérdezni ?


Egy kapcsolat nem attól jó, hogy szabadteret adsz a másiknak ? Nem értem igazából mi ez a nőknél.


Mindenre engedélyt kell kérni? Személy szerint tuti kiborulnék.



2023. ápr. 27. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak féltékenység lehet. A nők jobbban tudják, ha pont akkora van valami előre lebeszélt dolog.
2023. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megértem, de ez nekem már sok lenne. Engedélyt kérjek ? Kitől ?


Felnőtt emberek vagyunk. Plusz a haverokra is szükség van, nem csak a nőkre.

2023. ápr. 27. 12:49
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Na hát én meg olyat is hallottam hogy ismerősöm (nő) megkérdezte a pasiját hogy elmehet-e szórakozni, a pasi meg nemet mondott. Ilyenkor mi van? A pasik is elmebetegek akkor, vagy csak a nők?
2023. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Lehet a barátnője tervezett valami programot arra a napra, és ezért akarta megkérdezni.

De mondjuk ha nem ez történt, és ténylegesen engedély kell ahhoz hogy a barátaival legyen az nagyon gáz, és ezt nőként írom. Lekorlátozni a saját partneredet, megmondani neki mit és hogyan csináljon a személyes életében nem normális vagy egészséges.

2023. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem azt kérdezi meg elmehet e, csak megbeszélik, hogy megy majd és okés e részéről is vagy ha van vele valami probléma akkor mi az?


Nyilván én se örülnék neki ha barátnőm csak úgy elmegy szórakozni meg kitudja, lehet leinni magát. Azonban ha elmondja kivel meg miért stb. akkor persze menjen. Tehát azért tudni nem árt róla. Ha mindenki szó nélkül hagyja a másikat szórakozni, bulizni annak a vége megcsalás általában.

2023. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezi a barátnőjét, ez normális dolog. Vagy mondta, hogy engedélyt kell kérnie tőle?
2023. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is csak egy szófordulat, hogy engedélyt kér rá. Megbeszéli a másikkal, mert hát párkapcsolatban illik megbeszélni a másikkal, ha valami privát programot csinálnánk magunknak.
2023. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen normális, ha egy pár, főleg, ha együtt is élnek, megbeszélik egymással a programokat. Ez nem engedélykérés, csak normális emberi kommunikáció.
2023. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, mondta hogy megkérdezi a barátnőjét. Mivel az napra egy kis lazulást beszéltünk meg, de végül nem jött össze.
2023. ápr. 27. 12:54
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ő nem akart, a barátnő csak kifogás volt. Ha valaki el akar menni akkor elmegy szórakozni. Nekem a zene eleve többet jelent, előrébb áll, mint bármilyen barátnő.
2023. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!