Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érezzem jól magam...

Hogyan érezzem jól magam akkor is mikor várnak rám olyan feladatok a közeljövőben amitől félek? Csak ezekre tudok gondolni ameddig végig nem csinálom

Figyelt kérdés

Mindig mikor jól érzem magam eszembe jut mi miatt izgulok ami vár még rám mostanában, azonnal nyomott lesz a hangulatom és arra gondolok lehet nem tudom jól megoldani, és csak akkor fogom jól érezni magam ha már ezeken túl leszek (pl vizsga, ilyesmi)

Természetesen mikor már túl vagyok rajta, kicsit örülök, büszke vagyok mert sikerült, aztán nem sokkal később izgulok a következő megoldandó feladatokon… és ez így megy megállás nélkül.



2023. ápr. 28. 20:06
 1/6 anonim válasza:
88%
Esetleg gondolj arra, hogy attól semmivel se fog jobban sikerülni az adott feladat ha stresszelsz rajta, maximum csak rontassz a helyzeten ha nem pihened ki magad, nem kapcsolódsz ki amikor kéne.
2023. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát ne gondolj ilyenekre, a mostra összpontosíts.
2023. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az élet. A sokadik után nem fog érdekelni. Nekem hozzátartozóim kezdtek betegeskedni.Állandó vérvételek,vizsgálatok,eredményre várás. Fél évig teljesen ki voltam készülve,mára hozzászoktam és már kb semmin nem izgulok.
2023. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

#2-es vagyok.


Ne fogadd el, amit a #3-as ír!


A legtöbb ember úgy él, hogy két dolog van a tudata fókuszában, a múlton való bánkódás, és a jövőtől való félelem. Te ne legyél ilyen! Élj a jelenben, a jövőre pedig csak annyit gondolj, amennyit feltétlenül muszáj, akkor is praktikus módon.

Ne engedd, hogy kontrollálatlanul járjanak a gondolataid a jövőben, mert ez okozza nálad a szorongást, és ez valóban megbetegíthet.

2023. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elképzelned a jövőt, mert az még nem létezik. Csak a most van. Majd az akkori éned megoldja a problémát, amikor az jön. "A hídon akkor kell átmenni, amikor odaérsz."
2023. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert ne fogadja el,amit a 3as ír? Pont azt irta,hogy ő már nem stresszel rá,ami nagyon is jó.
2023. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!