Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha engem...

Rossz ember vagyok, ha engem nem vigasztal más nyomora?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, lelkileg padlóra kerültem. Egyesek szerint örülnöm kéne, hogy nem vagyok tolószékes, vak stb. Mert nekik sokkal rosszabb, ergo nekem nagyon jó.

2023. ápr. 30. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy rossz ember, és biztosan nem vagy álszent.
2023. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2023. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy rossz. Sajnos azok az érzelmileg éretlenek, akik másokkal példálóznak, mert érvelni nem tudnak. Nem veszik komolyan, hogy neked is van problémád, és kinek legyen ez fontos, ha nem neked. Meg kell ritkítani az ilyen embereket magad körül, akin nem vesznek komolyan.
2023. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
A vigasztal azt jelenti, hogy valamiféle örömet okoz, de neked nem okoz...
2023. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg azért is vagy padlón, mert nem tudod értékelni amid van.
2023. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

5-össel egyetértek.

2 éve maghalt az utolsó családtagom is. A 30-as éveimben járok, nincs senkim. Az utóbbi két év nagyon rossz volt, de mostanra kezdtem volna úgy ahogy talpra állni. Anyagilag meg mentálisan is. Kezdtem a munkámat is megszeretni, a munkámnak éltem. Erre most úgy néz ki, hogy önhibámon kívül elküldenek. Egyelőre nem tudom még hogyan tovább. A hajléktalanságtól sem leszek messze.

De kíváncsi vagyok lehet-e még lejjebb. Azt gondolom, hogy lehet.

Pár éve én is mindig siránkoztam, mert nem tudtam értékelni, amim van. Kellenek az ilyen pofonok az élettől. Csak az a baj, hogy utólag okos az ember...

2023. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjuk már, nem te vagy rossz, a hasonlítgatók az ostobák. Üzenem nekik, add csak át, hogy látássérültként van lehetőségem összehasonlítani a fogyatékosságból eredő hátrányokat a lelki és mentális bajokkal, az előbbiektől nem fogod végigszenvedni az életed, hacsak nincsenek egyéb sportszerűtlen nehezítések is. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem vagy felelős a lelki egészségedért, sajnáld magad főállásban, és ne becsüld meg, amid van, de ne törődj vele, ha olyanok osztják az észt, akik se nem fogyatékosak, se lelki bajuk. Kisregényt írhatnék erről, de olyan hosszú kommentet biztos el sem lehet küldeni. :D
2023. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jól van ez így? ***** válasza:
9%
Az vagy és nem a mártírkodás meg picsogás miatt, hanem azért mert azt kívánod, "Hogy rohadna meg az összes ilyen", aki ezt mondja. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok.. Majd ha netán tényleg érne valami, akkor megérted, hogy miért mondják. A hasonlítgatók egy része, meg tapasztalatból mondja ezt. Majd ha összekapartad magad, évek múlva olvasd vissza a kérdést.
2023. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy.. az az o dolguk, attol meg normalis hogy mas tobbre, jobbra vagyik. Sztem az a gaz ha valaki megelegszik a szarral, kozepessel.
2023. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia / sztok !

Én is sokáig padlon voltam ha beszélgetnél szívesen beszélgetek ha az segítenne!

2023. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!