Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párkapcsolatban élő emberekn...

A párkapcsolatban élő embereknek általában nagyobb az önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon szerintem nagyon mennek a lenéző kommentek azok irányába, akiknek problémájuk van az ismerkedéssel. Persze az esetek jelentős részében ki is provokálja az illető, mert olyan kérdéseket ír ki, hogy mennyi pénz kéne xy nőhöz vagy miért csak szexre kell a férfiaknak, de máskor lehet tök normális, csak éppen nincs szerencséje.

Akik párkapcsolatban élnek, sokszor el sem tudják képzelni milyen a másik oldalon , úgy biztosak magukban, hogy ők jó úton járnak és van, aki őket választotta. Valószínűleg az is benne van, hogy a társadalom példaként állítja azokat, akik kapcsolatban élnek és piszkálja azokat, akik nem. Ez is biztos befolyásolja az önbizalmat.



2023. máj. 3. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Résemről köze nincs a párkapcsolatomnak az önbizalmamhoz.

Sőt, ha visszafordítjuk a kérdésed, akkor a párra találáshoz eleve kell egy adag egészséges önbizalom.

Az önbizalomhiány általában lúzerséggel párosul, az pedig nem kívánatos senkinek.

2023. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont az ellentétje volt, amíg kapcsolatban éltem, addig az önbizalmam rettentően alacsony szintre süllyedt.


Persze ez betudható annak, hogy nem volt a legtökéletesebb kapcsolat, de mégis mióta egyedülálló vagyok sokkal többre értékelem saját magam.

2023. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Akik párkapcsolatban élnek, sokszor el sem tudják képzelni milyen a másik oldalon..."


De igen, el tudják képzelni, mert senki nem párral bújik ki az anyja hasából, kivéve az ikreket, de ők amúgy sem jöhetnek szóba mint pár.

2023. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Akik párkapcsolatban vannak, azok nem voltak mindig párkapcsolatban. Csak képzeld, mivel képesek voltak egyedül is normálisak lenni, így ma már párkapcsolatban vannak.
2023. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Van akinek igen önbizalmat ad, vagy vannak akiknek egy kapcsolat ugródeszka, van aki felépül tőle, van aki több lesz a kapcsolattól, valaki szárnyakat kap, másvalaki endorfint, valaki úgy érzi magát egy kapcsolattól mint vmi életrekelt vagy feléledt batman vagy istennő, valakinek biztonságot ad hogy van kihez bújni kit hívni és nincs egyedül elveszve már a világban, ugyanakkor pont ezek az emberek fognak lelépni is mikor felerösödtek, ők lesznek akik hátadba szúrják majd a kést, vagy az akaszkodással akik kiszipolyoznak, akik visszafelé nem nyújtanak de rombolnak is, vagy csak birtokolni akarnak de a bánatod vagy boldogságod már hidegen hagyja, akikben javarészt csalódik az ember és csak elvenni tudnak.
2023. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, párkapcsolatban vagyok és nőtt az önbizalmam, de nem lettem lenéző azoknal szemben akiknek nincs. A magas önbizalom és a szimpla seggfejség nem jár kéz a kézben.
2023. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát hogyne.

Ha vakaki párkapcsokatban él, az azt jelenti, hogy kellettél valakinek.

Fontos vagy valakinek, és ez hatalmas önbizalmat ad.

Ha nincs senkid, az meg bizony elbizonytalanít.

Az ember úgy érzi, hogy nem hasznos tagja a társadalomnak.

Az ember úgy érzi, hogy nem vagyok más, mint egy szarkupac, hisz nem kellek senkinek.


Az önbizalomhoz nő kéne. A nőhöz viszont önbizalom.

Úgyhogy ez bizony a tyúk és a tojás esete.

2023. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

#7

Vagy inkább az " ördögi kör" mert amíg nincs párod nincs önbizalom, ha nincs önbizalom akkor nincs párod...🙂

2023. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Annak, ha valakinek csak az ad önbizalmat ha valakinek a csatolmánya, van egy pontos megnevezése: Társfüggőség

Ez pedig egyfajta mentális betegség, amit szakember kezelhet, ha valaki képes ezt felismerni és szembenézni vele.

2023. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#9

Lehet igazad van,és orvosi eset vagyok,mert nekem nagyon hiányzik egy " csatolmány" nem részletezném hogy miért! Valószínű mert baj van a fejemmel! 🙂

2023. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!